بازدید میدانی از ارتفاعات مازیچال کلاردشت و منطقه کجور و پول جهت احداث پیست اسکی و اسکی چمن ( دومنظوره)

ارتفاعات مازیچال کلاردشت و منطقه کجور و پول جهت احداث پیست اسکی و پیست اسکی چمن دو منظوره مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی و به نقل از روابط عمومی هیات اسکی استان مازندران،سید محسن حسینی رئیس کمیته اسکی چمن استان مازندران با همت و تلاش اعضا هیات اسکی کلاردشت ، حسن ازوجی ، سینا جعفری و تنی چند از همکاران از ارتفاعات و مراتع منطقه مازیچال کلاردشت بازدید کردند. 

 

گفتنی است جزئیات این بازدید و بررسی که با هماهنگی و نظارت مهرداد باباپور ریاست اسکی استان مازندران برای احداث پیست و انجام تمرینات ملی پوشان اسکی چمن انجام گرفته ،پس از بررسی نهایی در هیات اسکی استان به فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ارسال خواهد شد.

 

همچنین در راستای بازدید میدانی از منطقه کجور و پول جهت جانمایی پیست اسکی (چمن ، دومنظوره)با حضور سید محسن حسینی رئیس کمیته چمن استان مازندران ، سیاسرانی شهردار بخش کجور ، صالحپور و صالح منجیری اعضا هیات اسکی بخش کجور و با هماهنگی باباپور ریاست اسکی استان از مناطق روستای انگاس دامنه کوه کنگلو ، منطقه شادژ ، و گردنه بشم بازدید بعمل آمد. 

 

قابل ذکر است بررسی های نهایی و مستندات پس از تکمیل در هیات اسکی استان مازندران به فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ارسال خواهد شد.

  • 17:45
  • 1402/03/14
  • 5347