مسابقات هاکی روی یخ پرشین کاپ؛

رادین تایر ایران فاتح دیدار افتتاحیه

تیم رادین تایر ایران دیدار افتتاحیه مسابقات هاکی روی یخ مردان پرشین کاپ را با پیروزی آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، دومین دوره تورنمنت بین المللی هاکی روی یخ (پرشین کاپ) از روز گذشته چهارشنبه ۱۷ خرداد با حضور ۳ تیم از کشور روسیه و ۲ تیم از ایران به میزبانی پیست اسکیت روی یخ آیس باکس ایرانمال آغاز شد. این مسابقات تا ۱۹ خرداد در تهران پیگیری خواهد شد.

 

در نخستین دیدار این مسابقات ، تیم ملی جوانان ایران با نام آیس باکس در مقابل تیم ملی بزرگسالان ایران تحت نام تیم رادین تایر بازی را با نتیجه ۹ بر ۱ واگذار کرد.

 

در دومین بازی این مسابقات، تیمهای «آر وی اس سن پیترزبورگ» و رادین تایر ایران به مصاف هم رفتند که در این بازی هم تیم ملی ایران در قالب تیم رادین تایر با نتیجه ۱۰ بر ۲ نتیجه را از آن خود کرد. 

 

سومین بازی روز نخست این رقابت ها را تیم های آیس باکس و هورس مسکو برگزار کردند که در پایان، تیم هورس مسکو ۱۴ بر یک مقابل تیم ملی جوانان ایران« آیس باکس» به برتری رسید.

 

در نهایت آخرین دیدار چهارشنبه بین تیم های بلک روسیه و آر وی اس سن پیترزبورگ برگزار شد که این بازی هم با نتیجه ۴ بر ۳ به نفع تیم RVS خاتمه یافت. 

 

در دومین روز این رقابت ها امروز پنجشنبه ۱۸ خرداد سه بازی برگزار می شود و با برگزاری چهار بازی در روز جمعه ۱۹ خرداد پرونده دومین دوره این رقابت ها بسته خواهد شد. 

 

  این رقابت ها قرار است هر ساله با حضور تیم های مطرح هاکی روی یخ در کشورمان برگزار شود .

 

 

تیم های شرکت کننده عبارتند از:

 

‏۱. IceBox IranMall 🇮🇷

‏۲. Radin Tire Tehran 🇮🇷 

‏۳. Hors Moscow 🇷🇺

‏۴. RVS Saint-Petersburg 🇷🇺

‏۵. Black Russians 🇷🇺

  • 15:10
  • 1402/03/18
  • 3105