عباس نظریان: اجرای بیمه ورزشی یکی از بهترین دستاوردهای وزیر ورزش و جوانان است

رییس فدراسیون اسکی گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر وزیر ورزش و جوانان، انتظار ورزشکاران درخصوص احرای طرح بیمه ورزشکاران و قهرمانان به سر رسید و این مهم باعث امیدواری جامعه ورزش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی،  عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درخصوص اجرایی شدن طرح بیمه حوادث ورزشی و درمان تکمیلی انفرادی جامعه ورزش کشور گفت: خداروشکر با خبری مواجه شدیم که باعث خوشحالی جامعه ورزش شد و بعد از سال‌ها دل مشغولی و دل نگرانی که ورزشکاران و جامعه ورزشی در سطح مربیان و ورزشکاران به واسطه عدم اطمینان از آینده‌شان داشتند با این خبر خوش رفع شده است.

 
وی ادامه داد: امروز با بیمه‌ای روبرو هستیم که می‌تواند به نوعی آرامش را به ورزشکارانی که درحال تلاش هستند تا در سایه پرچم مقدس جمهوری اسلامی افتخارآفرینی کنند، انتقال دهد.
 
رییس فدراسیون اسکی بیمه ورزشی را یکی از بهترین دستاوردهای وزیر ورزش و جوانان دانست و افزود: این خبر خوش یکی از بهترین اتفاق‌هایی بوده که در زمان مدیریت دکتر سجادی رخ داده است و جا دارد به ایشان به عنوان وزیر ورزشی و همکارانشان عرض تبریک داشته باشم.
 
وی یادآور شد: با توجه به اینکه وزیر ورزش و جوانان ورزشکار ملی‌پوش بودند قطعا درد ورزشکاران و جامعه ورزش کشور را بیشتر درک می‌کنند و با پیگیری‌های مستمری که در این زمینه انجام دادند بخشی از نگرانی‌های جامعه ورزش برطرف شد.

  • 11:27
  • 1402/03/20
  • 3114