حضور تیم ملی هاکی روی یخ جوانان زیر ۲۰ و ۱۸ سال در آزمون های آمادگی جسمانی ‎

ورزشکاران حاضر در نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی روی یخ جوانان زیر ۲۰ سال و زیر ۱۸ سال آقایان صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اردوهای آماده سازی تیم ملی هاکی روی یخ آقایان از فروردین ماه امسال و با حضور ۱۶ ورزشکار در رده سنی زیر ۲۰ سال و ۲۰ ورزشکار در رده سنی زیر ۱۸ سال آغاز شد. تمرینات این تیم به منظور حضور در مسابقات بین المللی در حال پیگیری است.

‎در همین راستا و به منظور ارزیابی میزان آمادگی جسمانی ملی پوشان حاضر در این اردو، صبح امروز گروه دوم اردونشینان تیم ملی هاکی روی یخ در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور پیدا کردند.

‎شایان ذکر است علاوه بر کاوه صدقی رئیس انجمن هاکی روی یخ و اویس حسنزاده مدیر تیمهای ملی ،محمد رضا شیخ جعفری به عنوان مربی تیم ملی زیر ۲۰ سال آقایان و آقای آرمان بحری به عنوان مربی تیم ملی زیر ۱۸ سال آقایان و فرزاد هوشیدری سرمربی تیمهای ملی هدایت این تیم ها را در تمرینات آماده سازی که در بازار بزرگ ایران پیگیری می شود بر عهده دارند.

‎اسامی اردونشینان تیم ملی هاکی روی یخ جوانان آقایان که صبح امروز در آزمون های مذکور حضور یافتند به شرح زیر است:

 

‎۱.عرفان کاظمی

‎۲.حسین کاکاوند

‎۳.کیارش روزی

‎۴.مهبد عبدالهی

‎۵.پارسا رحمانی

‎۶.امیرحسین سالاری

‎۷.کامیار کاظمی

‎۸.شهراد ایران دوست

‎۹.امیرحسین اقایی

‎۱۰.مهدی تاجیک

‎۱۱_علیرضا محمودی

‎۱۲_ علی صمدی                                        

‎۱۳-پویا نوروزی پناه

‎۱۴-متین سلطانی

‎ ۱۵-پارسا اسلامی

‎۱۶_فاتح بابازاده

‎۱۷_ارشان باقری

‎۱۸_ماهان دهقان

‎۱۹_کسری ملازینل

‎۲۰_مانی کمالی مقدّم

  • 12:08
  • 1402/04/21
  • 2476