برگزاری جلسه مسئولان فدراسیون و انجمن هاکی روی یخ

جلسه بررسی برنامه های پیش رو و اظهار نظر و پیشنهادات انجمن هاکی روی یخ با مسئولان فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، در راستای تقدیر و تشکر از فعالیت ها و تلاش های انجمن هاکی روی یخ ایران در تابستان از جمله دوره های آموزشی و استعدادیابی گروه های مختلف از تمامی مربیان و مسئولان انجمن هاکی روی یخ ایران دعوت شد و مواردی همچون موضوعات انضباطی ،امنیتی ،اجتماعی و فرهنگی مطرح شد و برنامه های فصل پیش رو و اعزام های پیش رو ،تمرینات و آماده سازی ها در گروه های سنی مختلف و دوره های آمادگی تیم های ملی و درخواست ها و پیشنهادات و اظهار نظرات مورد بررسی قرار گرفت.

در کمیته آموزش نیز آیین نامه دوره های آموزشی کوتاه مدت ارائه شد و در خصوص برگزاری مسابقات مواردی از سوی کمیته مسابقات با رییس و دبیر انجمن و مربیان هاکی روی یخ مطرح شد.

همچنین مسائل مربوط به رویدادهای هاکی روی یخ مورد بررسی قرار گرفت و موضوعات مختلف در مورد مسائل مالی مطرح شد و رئیس و دبیر هم برنامه پیش رو از جمله دعوت شدن به مسابقات بازیهای المپیک ۲۰۲۶،حضور بانوان در مسابقات لهستان بعنوان تورنمنت آزاد ،بحث حضور بانوان در مسابقات آسیایی هند یا فیلیپین مورد بررسی قرار گرفت. 

حضور آقایان در دیویژن سه و تلاش برای فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز از جمله موارد دیگر مطرح شده در این جلسه بود.

  • 17:50
  • 1402/06/12
  • 1583