هاکی روی یخ زنان اتحادیه؛

صعود دختران ایران به نیمه نهایی

تیم دختران هاکی روی یخ آیس باکس ایرانمال ایران در تورنمنت امارات مقابل پنترز مکزیک به پیروزی دست یافت و به نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ادامه مسابقات چندجانبه هاکی روی یخ زنان اتحادیه در العین در امارات، تیم آیس باکس ایرانمال ایران موفق شد برابر تیم پنترز مکزیک به دومین برد خود در این رقابت‌ها دست یابد.
در مسابقات جام اتحادیه امارات که با حضور ۸ تیم در دو گروه در العین برگزار می شود تیم آیس باکس ایران مال در دومین بازی خود در این رقابتها تیم پنترز مکزیک را با نتیجه ۶ بر صفر گلباران کرد و به نیمه نهایی راه یافت.

تیم آیس باکس در ادامه این مسابقات روز پنجشنبه ۱۶ شهریور از ساعت ۱۷:۳۰ با تیم شاهین امارات روبرو خواهد شد و روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور در رده بندی یا فینال حضور خواهد داشت. هدایت تیم آیس باکس ایرانمال در تورنمنت العین را اعظم سنایی بر عهده دارد.

شاگردان جوان اعظم سنایی که با نام آیس باکس ایرانمال در این مسابقات شرکت کرده‌اند و بیشتر آنها نخستین حضور خود را در مسابقات بین‌المللی تجربه می‌کنند، در بازی اول خود هم ۷ بر ۲ مقابل تیم عقاب‌های فلیپین پیروز شدند.

  • 12:25
  • 1402/06/16
  • 1052