فراخوان معرفی کالاهای ایرانی و ایده‌ های‌ مرتبط با تولید محصولات ورزش اسکی

فدراسیون اسکی از تولیدکنندگان کالاهای ایرانی و همچنین صاحبان ایده‌ جهت تولید محصولات با کیفیت در زمینه ورزش اسکی دعوت به عمل می‌آورد تا کالاها و طرح‌های پیشنهادی خود را به این فدراسیون معرفی نمایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، با توجه به نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»، فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران ضمن حمایت از شعار سال پیش رو، از تولیدکنندگان کالاهای ایرانی و همچنین صاحبان ایده‌ جهت تولید محصولات با کیفیت در زمینه ورزش اسکی دعوت به عمل می‌آورد تا کالاها و طرح‌های پیشنهادی خود را به این فدراسیون معرفی نمایند.

بر همین اساس فدراسیون اسکی به عنوان متولی ورزش اسکی کشور، از تمامی تولیدکنندگان و صاحبان ایده که می‌توانند گامی در تولید کالاهای با کیفیت ایرانی در زمینه ورزش اسکی بردارند، دعوت می‌کند تا توضیحات کاملی در مورد محصول یا طرح پیشنهادی خود به رایانامه info@skifed.ir ارائه کنند.

فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران با بررسی تمامی طرح‌های ارسالی، در راستای حمایت از کالای ایرانی تلاش خواهد کرد تا موانع تولید محصولات با کیفیت مرتبط با ورزش اسکی را مرتفع کرده و گامی در راستای عملی نمودن شعار سال ۱۴۰۰ بردارد.

انتهای پیام

  • 18:44
  • 1400/01/04
  • 87203