در حاشیه قهرمانی کشور رولر اسکی انجام شد؛

تقدیر از خانواده شهدا و فعالان و مسئولان بزرگداشت و یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی با همت و میزبانی ارزشمند هیات اسکی و ورزش های زمستانی استان مازندران در مراسمی فرهنگی از خانواده بزرگوار شهدا و مسئولان و فعالان برگزاری مراسم بزرگداشت و یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، در شب ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع)، فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی با تلاش ها و همت هیات اسکی و ورزش های زمستانی استان مازندران میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته رولر اسکی بود که در روزهای دوم و سوم آبان ماه به میزبانی شهر چالوس در حال برگزاری است. ۱۵ تیم از ۱۵ استان و حدود ۶۰ ورزشکار در این رقابتها حضور دارند.  

با توجه به برنامه ریزی ها و پیوست فرهنگی که فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی همیشه در کنار رویدادهای ورزشی در نظر دارد در حاشیه این رقابتها نیز در مراسمی میزبانی از خانواده های بزرگوار شهدا و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان مازندران در سالن همایش های آموزش و پرورش شهر چالوس صورت گرفت که با حضور سرداران سپاه، فرمانداران ارتش ، مسئولان استانی و محلی برگزار و ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاوری های سربازان وطن و شهدای عالیقدر که جانشان را در راه وطن اهدا کردند از خانواده های بزرگوار این شهدا و مسئولان استان که در راستای فعالیت های گرامیداشت و یادواره شهدای مازندران فعالیت داشتند تقدیر و تشکر شد. 

سخنرانی و بیان بخش هایی از وصایای شهدا ارزشمند استان بخش دیگری از این مراسم بود که فضا با زنده نگه داشتن یاد امام راحل(ره) و سردار بزرگ دلها سردار سلیمانی و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) معطر شد و یادگاران ارزشمند هشت سال دفاع مقدس در خصوص رشادت ها و خاطرات ارزشمند آن دوران صحبت کردند.

  • 08:17
  • 1402/08/02
  • 827