تبریک‌ فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پی انتصاب سید محمد شروین اسبقیان به عنوان مشاور و ومدیر کل حوزه وزارتی

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی انتخاب شایسته «سید محمد شروین اسبقیان» به عنوان مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی ورزش و جوانان را تبریک و برای وی آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ،وزیر ورزش و جوانان طی حکمی سیدمحمد شروین اسبقیان را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد. در پی این انتخاب شایسته، فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی به نمایندگی از خانواده بزرگ اسکی و ورزش های زمستانی این انتخاب را تبریک و برای اسبقیان آرزوی تداوم موفقیت و سربلندی کرد. در متن این پیام آمده است:

«برادر بزرگوار؛ جناب آقای سید محمد شروبن اسبقیان

 انتخاب بجا و شایسته جنابعالی رابه عنوان مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان را که بیانگر تعهد ،کارآمدی ، لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

بی شک پیشینه درخشان مدیریتی و ورزشی حضرتعالی و روحیه انقلابی و کار جهادی و تعامل مثال زدنی شما گره گشای حل مشکلات بسیار زیاد و پیشبرد امور ورزش کشور به بهترین شکل ممکن خواهد بود.»

  • 12:03
  • 1402/08/09
  • 1888