پیام تبریک دکتر نظریان در پی کسب مدال ارزشمند برنز نمایندگان ایران در کاپ توسعه جهانی هاکی روی یخ

رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی کسب عنوان ارزشمند سومی و مدال برنز نمایندگان شایسته هاکی روی یخ بانوان در کاپ توسعه جهانی در لهستان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران موفق شد در نخستین حضور خود در کاپ توسعه جهانی هاکی روی یخ با شایستگی به مقام سوم و مدال برنز مسابقات دست پیدا کند.

 

دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی کسب این عنوان ارزشمند را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

 

“نخستین حضور قدرتمند و شایسته تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران در کاپ توسعه جهانی لهستان و رقابت با تیم های مدعی آمریکای جنوبی و اروپا با چند دهه فعالیت مستمر در هاکی روی یخ و کسب نخستین مدال در این رویداد توسط این تیم هماهنگ و پر قدرت، نقطه عطفی در تاریخ هاکی روی یخ کشور خواهد بود. 

این موفقیت در ادامه کسب دستاوردهای ارزشمند هاکی روی یخ در همین مدت کوتاه فعالیتش است، شیردخترانی که فعل خواستن و توانستن را به بهترین شکل ممکن صرف کردند. 

این حضور ارزشمند و تجربه گرانقدر که با کسب مدال برنز شیرین تر شد ،محکی برای حضور هرچه بهتر و آماده تر در بازی های آسیایی قزاقستان و پس از آن رقابتهای هاربن چین در سال آینده خواهد بود، رقابتهایی که با این اراده و انگیزه و تلاش و توکل دختران شایسته ایران انتظار درخشش آنها در این رویدادها را نیز داریم.

اینجانب به نوبه خودم این موفقیت ارزشمند را به جامعه پرتلاش ورزش کشور بخصوص اسکی و ورزش های زمستانی و خانواده حامی و پشتیبان این جوانان مستعد و پر تلاش تبریک گفته از خداوند منان برای شیر زنان ورزشکار ایرانی صحت، سلامت، سربلندی و تداوم موفقیت هایشان را آرزومندم.”

  • 23:19
  • 1402/08/21
  • 2264