برای اولین بار در تاریخ ورزش اسکی ایران / دکتر عباس نظریان سکان‌دار ریاست کارگروه توسعه و آموزش برنامه‌های فدراسيون بین‌المللی اسکی

رئیس فدراسيون اسکی و ورزش‌های زمستانی ایران، ریاست کارگروه توسعه و آموزش برنامه‌های فدراسيون بین‌المللی اسکی را عهده‌دار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی، دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس کارگروه توسعه و آموزش برنامه‌های فدراسيون بین‌المللی اسکی انتخاب شد تا برای نخستین بار در تاریخ ورزش اسکی یک ایرانی عهده‌دار یکی از مهم‌ترین بخش‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی شود.


پیش از این و در تیرماه سال جاری، یوهان الیاش رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی در حکمی دکتر عباس نظریان را به عضویت کارگروه توسعه و آموزش برنامه‌های این فدراسيون بین‌المللی (FDP) درآورده بود‌.


اعضای کارگروه توسعه و آموزش برنامه‌های فدراسيون بين‌المللی اسکی مستقیما از سوی ریاست این فدراسیون بین‌‌المللی انتخاب شده و به ارائه برنامه‌ها و راه‌کارهای توسعه اسکی جهان می‌پردازند و ریاست این کارگروه از این پس بر عهده ریاست فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

انتهای پیام

  • 10:21
  • 1400/07/25
  • 7263