به منظور مذاکره برای پیشبرد برنامه های جذب مربی و کمپ تمرینی؛

جلسه مشترک وبیناری رئیس فدراسیون و سفیر کشورمان در اسپانیا برگزار شد

یک جلسه مشترک وبیناری با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، ریاست فدراسیون اسکی و مشاور رئیس فدراسیون در امور پایه و استعدادیابی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، پیرو هماهنگی های به عمل آمده و در راستای پیشبرد برنامه های فدراسیون اسکی برای جذب مربی خارجی و شناسایی محل مناسب برای کمپ های تمرینی فدراسیون، جلسه مشترک وبیناری با حضور دکتر حسن قشقاوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، دکتر عباس نظریان ریاست فدراسیون اسکی و حامد کیاشمشکی مشاور رئیس فدراسیون در امور پایه و استعدادیابی برگزار شد.

پس از تبیین اهدف فدراسیون اسکی مبنی بر جذب مربی از کشور اسپانیا یا آندورا و همچنین برگزاری کلاس های دانش افزایی، ایجاد کمپ های استعدادیابی و اردو های مشترک، توسط ریاست فدراسیون، سفیر کشورمان در اسپانیا نیز توضیحاتی را پیرامون همکاری سایر رشته های ورزشی با کشور اسپانیا مطرح و مراتب آمادگی خود را جهت همکاری و مساعدت های لازم اعلام کرد. 

در پایان جلسه مقرر شد بعد از بررسی کارشناسی و تخصصی وضعیت فنی دو کشور و پیگیری مشاور فدراسیون، موضوع در جلسات بعدی مورد بحث و تبادل نظر بیشتر قرار گیرد و در صورت لزوم نماینده فدراسیون اسکی به صورت حضوری از وضعیت موجود بازدید کند.

  • 23:26
  • 1401/06/17
  • 5815