به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک؛

سومین جلسه ستاد عالی مسابقات جام جهانی پارااسکی برگزار شد

سومین جلسه ستاد عالی مسابقات جام جهانی پارااسکی اسنوبرد،آلپاین و صحرانوردی ظهر امروز به میزبانی کمیته ملی پاراالمپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، در این جلسه دکتر نظریان ریاست فدراسیون، عیسی ساوه شمشکی مشاور وزیر ورزش و جوانان و رییس انجمن پارااسکی، بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون، مرتضی ساوه شمشکی نایب رئیس فدراسیون ، فاطمه کیادربندسری نایب رییس بانوان فدراسیون ،احمد کاویان کارشناس و مربی پارااسکی در رشته صحرانوردی، مهندس امداد مدیر عامل شرکت تله کابین توچال، آقایان سلگی، افروزه و سرکار خانم شکوهی نمایندگان کمیته ملی پارالمپیک، حسین طاووسی مسئول کمیته تشریفات مسابقات و سرهنگ علیپور و آقای برزگر بعنوان نمایندگان پیست اسکی شهید قطاسلو در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه مقرر شد کلیپ معرفی مجموعه توچال و پیست اسکی شهید قطاسلو توسط کمیته روابط عمومی فدراسیون و روابط عمومی کمیته ملی پاراالمپیک تهیه و نهایی شود تا هفته آینده توسط رییس فدراسیون در اجلاس پاییزه فدراسیون جهانی به سمع و نظر نمایندگان کشورهای شرکت کننده برسد.

همچنین بررسی تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقات در پیست اسکی توچال و پیست اسکی شهید قطاسلو و ارائه گزارش کامل مدیر عامل شرکت تله کابین توچال و نمایندگان ارتش جمهوری اسلامی و مسئولان پیست اسکی شهید قطاسلو از آخرین شرایط آماده سازی از این دو پیست میزبان‌ از جمله موارد دیگر ذکر شده در این جلسه بود. 

همچنین مقرر شد کمیته اقامت و اسکان و ترانسفر از هتل های نزدیک به پیست بین المللی اسکی توچال بازدید و بررسی های لازم را بعمل بیاورند و بتوانند برای اقامت و اسکان ورزشکاران بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. جلسه بعدی این ستاد با برنامه ریزی جدول بندی شده روز سه شنبه ۱۲ مهرماه راس ۸ صبح در آکادمی ملی پاراالمپیک برگزار خواهد شد.

رقابتهای جام جهانی پارااسکی نیمه دوم اسفند ماه در رشته های آلپاین و اسنوبرد به میزبانی پیست اسکی توچال و برای رشته صحرانوردی به میزبانی پیست شهید قطاسلو امامزاده هاشم برگزار می شود.

  • 00:37
  • 1401/07/01
  • 5307