تبریک فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی به مناسبت آغاز هفته ورزش

روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی آغاز هفته ورزش و تربیت بدنی را به عموم جامعه ورزش دوست به ویژه جامعه ورزش کشور تبریک می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد. 

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به تمامی دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش،مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی و مردم ورزش دوست کشور عزیزمان تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون و سلامت آنها را مسئلت می نماییم.

  • 16:56
  • 1401/07/27
  • 11235