در حاشیه جلسه کاپیتان میتینگ مسابقات جایزه بزرگ رولر اسکی قهرمانی کشور؛

برگزاری جلسه بحث و بررسی مسائل روز اسکی/ لزوم اهمیت به موضوع «جهاد تبیین»

جلسه مسئولان فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی با مربیان ورزشکاران و پیشکسوتان در خصوص مسائل روز اسکی ، موضوعات فرهنگی و بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های اسکی در حاشیه رقابت های جایزه بزرگ رولر اسکی قهرمانی کشور در مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی فدراسیون و بر اساس شرایط حاکم بر جامعه جلسه ای در خلال جلسه کاپیتان میتینگ(فنی) رقابت های قهرمانی کشور رولر اسکی که به میزبانی مازندران در حال پیگیری است برگزار شد که مسئولان، مربیان ،ورزشکاران و پیشکسوتان در حاشیه این نشست به موضوع  مهم «جهاد تبیین» و لزوم توجه به آن توسط جامعه ورزش به خصوص خانواده بزرگ اسکی و ورزش های زمستانی پرداختند.

جهاد تبیین یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و در مقاطع گوناگون بر این مهم تأکید کرده اند.

شرایط فعلی جامعه باعث شده ضرورت "جهاد تبیین" به ویژه در مقوله ورزش و جامعه ورزش اهمیت مضاعفی پیدا کند.

همچنین در این جلسه که با حضور عیسی ساوه شمشکی مشاور وزیر ورزش و جوانان، رییس و نواب رییس و دبیر فدراسیون ،مسئولان استانی و روسای کمیته های مختلف و تعدادی از مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان اسکی برگزار می شد مسائل روز اسکی و شرایط گذشته اسکی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

  • 21:54
  • 1401/08/05
  • 3395