برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی اسکی اسنوبرد(جام رمضان)

مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی اسکی اسنوبرد (جام رمضان) چهارشنبه ۶ اردیبهشت به میزبانی پیست بین المللی اسکی توچال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، مسابقات بین المللی اسکی اسنوبرد طی سه مرحله  ۱۵ و ۱۶ فروردین، ۲۹ و ۳۰ فروردین و ۵ و ۶ اردیبهشت ماه به میزبانی پیست بین المللی اسکی توچال برگزار شد.

نتایج زیر در کمبینه در دو بخش بانوان و آقایان به دست آمد:

مجموع کمبینه:

بخش بانوان:
شیما یارخواه مقام اول 
ستاره یزدانی مقام دوم
شهرزاد بدیع مقام سوم


بخش آقایان:
حسین کلهر (جهانگیر) مقام اول
حسن کلهر مقام دوم
محمد ساوه دربندسری مقام سوم

گفتنی است مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی،مرتضی ساوه شمشکی نایب رئیس،بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون،فاطمه کیادربندسری نایب رئیس بانوان ،صادق کلهر کارشناس خبره آقایان ،پیمان جانی رئیس کمیته اسنوبرد ،سید مرتضی سید سرمربی تیم ملی
و سیدمحمد میرمحمد میگونی سرپرست کمیته آموزش برگزار شد.

همچنین کادر فنی برگزاری این دوره از مسابقات، مدرسین و مربیان حاضر در دوره مربیگری اسکی درجه ۳ آقایان و بانوان نیز در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی
از زحمات بی‌شائبه مهندس امداد مدیریت مجموعه بین المللی اسکی توچال و همکاران و پرسنل پرتلاش این مجموعه، تمامی عوامل فنی برگزاری این دوره از مسابقات، هیئت اسکی استان تهران و مجموعه بین‌المللی توچال که میزبانی مسابقات را بر عهده داشت، کمال تشکر و قدردانی را دارد.


قابل ذکر است با برگزاری این رقابتها و همچنین دوره ارتقا دانش مربیگری اسکی که ۱۸ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه در پیست بین المللی اسکی توچال برگزار می شود، مسابقات و برنامه های روی برف این فصل اسکی به پایان می رسد.

  • 13:58
  • 1402/02/07
  • 1285