سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

هاکی روی یخ قهرمانی بانوان آسیا _ بانکوک؛

بانوان ایرانی باز هم شگفتی ساز شدند/ امارات هم حریف تیم ملی ایران نشد

چهارمین دیدار بانوان ملی پوش هاکی روی یخ کشورمان در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان آسیا نیز با پیروزی مقابل تیم قدرتمند امارات همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی‌و ورزش های زمستانی ، تیم‌ملی هاکی روی یخ بانوان ایران در ادامه رقابتهای قهرمانی بزرگسالان آسیا و پس از شکست تیمهای هند، کویت و قرقیزستان عصر امروز مقابل تیم ملی قدرتمند امارات صف آرایی کردند و توانستند به چهارمین پیروزی پیاپی خود دست یابند.

این دیدار در ست اول با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم ایران، در ست دوم با نتیجه چهار بر صفر به نفع تیم ایران و در ست سوم با نتیجه شش بر صفر به نفع تیم ایران به اتمام رسید . در نهایت نیز تیم کشورمان با نتیجه چهارده بر صفر تیم ملی هاکی روی بانوان امارات را پشت سرگذاشت.

ملی پوشان هاکی روی یخ ایران که فقط سه سال از فعالیت شان در این رشته می گذرد و برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یافته اند برای حضور در مرحله نیمه نهایی و جمع چهار تیم برتر به این برد شیرین نیاز داشتند.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام نیا، دیبا فرزام نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابتها هستند.

فرزاد هوشیدری ‌و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی اعزامی کشورمان هستند و اوویس حسن زاده نیز بعنوان مدیر تیمهای ملی کاروان اعزامی را همراهی می کند.

گفتنی است روند برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا به این صورت است که ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه می دهند که تیم ایران در سطح دوم حضور داشت. دو تیم برتر سطح دوم با صعود به مرحله بعد با دو تیم سوم و چهارم سطح یک مسابقه می دهند و برنده های این دو دیدار راهی نیمه نهایی می شوند تا با دو تیم اول و دوم سطح یک به صورت ضربدری بازی کنند و برنده ها فینالیست شوند و بازنده ها هم دیدار رده بندی را برگزار کنند.

پیشتر در خبرهای ارسالی، بازی حذفی امارات از طرف انجمن به اشتباه نیمه نهایی اعلام شده بود.

ملی پوشان کشورمان در دیدار نیمه نهایی شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ به وقت تهران به مصاف تیم سنگاپور خواهند رفت تا برای کسب جواز حضور در دیدار فینال مسابقات در مقابل تیم دوم گروه یک آسیا سنگاپور صف آرایی کنند.

قابل ذکر است این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید