سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

برگزاری جلسه کمیته فنی با بررسی عملکرد تیم اسکی آلپاین نونهالان و نوجوانان در مسابقات آسیایی کره جنوبی

جلسه کمیته فنی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی با محوریت بررسی عملکرد تیم اسکی آلپاین نونهالان و نوجوانان در مسابقات آسیایی کره جنوبی، ۲۸ خرداد به میزبانی فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ،جلسه کمیته فنی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی روز یکشنبه ۲۸ خرداد در محل فدراسیون برگزار شد.

مرتضی ساوه شمشکی نایب رئیس فدراسیون ، بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون ، فاطمه کیادربندسری نایب رئیس بانوان، صادق کلهر کارشناس خبره ،علیداد ساوه شمشکی سرپرست کمیته آلپاین و مدیر فنی تیم های ملی و امید تیر سرمربی تیم نونهالان و نوجوانان اسکی آلپاین در این جلسه حضور داشتند.
 
 پس از طرح نقطه نظرات اعضا و پیشنهادات برای توسعه اسکی آلپاین در رده سنی پایه،امید تیر گزارشی از عملکرد حضور نمایندگان کشورمان در مسابقات آسیایی آلپاین نونهالان و نوجوانان در کشور کره جنوبی ارائه کرد.

ارائه نظرات و بررسی نقاط ضعف و قوت اسکی بازان کشورمان در این مسابقات، بیان پیشنهادات برای بهبود روند کار و رشد و توسعه اسکی آلپاین در بخش نونهالان و نوجوانان از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

گفتنی است سی و یکمین دوره مسابقات اسکی قهرمانی آلپاین آسیا در رده سنی نونهالان، ۱۷ و ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ در دو رشته مارپیچ بزرگ و کوچک به میزبانی کره جنوبی برگزار شده بود. تیم ملی کشورمان با ترکیب دو ورزشکار خانم و دو ورزشکار آقا در این رقابتها شرکت کرده بود.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید