سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

تبریک‌ فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پی انتصاب سید محمد شروین اسبقیان به عنوان مشاور و ومدیر کل حوزه وزارتی

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی انتخاب شایسته «سید محمد شروین اسبقیان» به عنوان مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی ورزش و جوانان را تبریک و برای وی آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ،وزیر ورزش و جوانان طی حکمی سیدمحمد شروین اسبقیان را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد. در پی این انتخاب شایسته، فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی به نمایندگی از خانواده بزرگ اسکی و ورزش های زمستانی این انتخاب را تبریک و برای اسبقیان آرزوی تداوم موفقیت و سربلندی کرد. در متن این پیام آمده است:

«برادر بزرگوار؛ جناب آقای سید محمد شروبن اسبقیان

 انتخاب بجا و شایسته جنابعالی رابه عنوان مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان را که بیانگر تعهد ،کارآمدی ، لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

بی شک پیشینه درخشان مدیریتی و ورزشی حضرتعالی و روحیه انقلابی و کار جهادی و تعامل مثال زدنی شما گره گشای حل مشکلات بسیار زیاد و پیشبرد امور ورزش کشور به بهترین شکل ممکن خواهد بود.»

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید