سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

تمرین تیم های ایران برای حضور موفق در مسابقات؛

اعلام رویدادهای پیش روی هاکی روی یخ؛ از حضور در دسته سوم جهانی تا آسیایی دختران

رویدادهای بین المللی پیش روی هاکی روی یخ اعلام شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم های ملی هاکی روی یخ ایران این روزها بواسطه مسابقات پیش رو سخت در حال تمرین هستند تا بتوانند حضور موفقی در مسابقات بین المللی داشته باشند.

اولین رویدادی که در سال جدید میلادی ملی پوشان کشورمان باید در آن شرکت کنند مسابقات جهانی هاکی روی یخ دسته سوم قهرمانی جهان گروه B است که از تاریخ 23 تا 29 فوریه 2024 (۴ تا ۱۰ اسفند) در کشور بوسنی و هرزگوین در شهر سارایوو برگذار می شود و تیم های هنگ کنگ، بوسنی و هرزگوین، سنگاپور، ایران، کره شمالی و فیلیپین در آن حضور دارند.

تیم ملی هاکی روی یخ ایران که با سابقه ۳ ساله توانست از دیویژن ۴ به دیویژن ۳ بیاید همچنان هدف اصلیش تلاش برای ماندن در همین دیویژن خواهد بود.

اما مهمترین رویداد ماه های اخیر برای تیم دختران کشورمان است که باید طبق برنامه فدراسیون جهانی هاکی روی یخ از تاریخ 24 تا 31 مارس 2024 (۵ تا ۱۲ فروردین) در مسابقات آسیایی قرقیزستان شرکت کنند. این مسابقات با حضور کشورهای هند، ایران، قرقیزستان، کویت، مالزی، فیلیپین و امارات متحده عربی در بیشکک قرقیزستان برگزار می شود.

دختران ملی پوش کشورمان که نایب قهرمان دوره قبل این مسابقات شدند، حالا سعی دارند با حضور مقتدرانه عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی قرقیزستان را از آن خود کنند.

دیگر رویدادی که انجمن هاکی روی یخ کشور پیش رو دارد مسابقات آسیایی-اقیانوسیه زیر 18 ساله ها است که با اعلام فدراسیون جهانی هاکی روی یخ از 23 تا 30 آوریل 2024 (۴ تا ۱۱ اردیبهشت) در شهر های تاشکند و سمرقند ازبکستان برگذار می شود. کشورهای اندونزی هند، ایران، کویت، ماکائو، مالزی، مغولستان، ازبکستان، تایلند و امارات در این مسابقات حضور دارند.

این دومین حضور تیم زیر ۱۸ سال در این مسابقات خواهد بود و هدف حضور ایران در این مسابقات آمادگی نسل بعدی ستارگان هاکی روی یخ ایران است.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید