سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

برای نخستین بار در تاریخ اسکی ایران

حکم رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی برای دکتر عباس نظریان / عضویت ایران در یکی از مهمترين کارگروه‌های فدراسيون بین‌المللی اسکی

رئیس فدراسيون اسکی و ورزشهای زمستانی ایران به عضویت کارگروه توسعه برنامه‌های فدراسيون بین‌المللی اسکی درآمد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزشهای زمستانی، یوهان الیاش رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی(FIS) در حکمی دکتر عباس نظریان را به عضویت کارگروه توسعه برنامه‌های این فدراسيون بین‌المللی (FDP) درآورد‌.

اعضای کارگروه توسعه برنامه‌های فدراسيون بين‌المللی اسکی مستقیما از سوی ریاست این فدراسیون بین‌‌المللی انتخاب شده‌اند و قرار است در این کارگروه به ارائه برنامه‌ها و راه‌کارهایی از قبیل برگزاری کمپهای تمرینی، توسعه زیرساخت‌ها، اعزام مربیان به دوره‌های مختلف و دیگر برنامه‌ها برای توسعه اسکی جهان پرداخته شود.

این برای نخستین بار است که یک ایرانی به صورت مستقیم از سوی رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی به عضویت این نهاد بین‌المللی درمی‌آید.

هلند، روسیه، دانمارک، صربستان، پرتغال، کره‌جنوبی، آرژانتین، بوسنی و هرزگوین، قزاقستان و آفریقای جنوبی دیگر اعضای این کارگروه هستند‌.

انتهای پیام

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید