سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

معرفی هیات‌های اسکی برتر کشور

هیات‌های اسکی برتر کشور معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزشهای زمستانی، پس از ارزیابی عملکرد هیات‌های اسکی کشور و با انجام بررسی‌های مختلف در زمینه فعالیت‌های صورت گرفته در سال 99؛ نتایج رده‌بندی هیات‌های اسکی برتر از سوی فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی اعلام شد.

فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های هیات‌های اسکی سراسر کشور که در اجرای برنامه‌های فدراسیون و توسعه ورزش اسکی اهتمام ویژه‌ای را به کار بسته‌اند، به اطلاع می‌رساند هیات‌های اسکی برتر کشور در دو رده‌ دسته‌بندی شده‌اند.

در ارزیابی کلی صورت گرفته دو استان تهران و البرز به ترتیب عناوین اول و دوم را به عنوان دو استان برخوردار در ورزش اسکی کشور بدست آورده‌اند.

در این ارزیابی استان‌های اصفهان، فارس و مرکزی به ترتیب عناوین اول تا سوم را در بخش استان‌های نیمه‌برخوردار کشور به خود اختصاص دادند.

ارزیابی صورت گرفته با بررسی‌های کمیته آمار و ارزشیابی فدراسیون و بر اساس عملکرد‌ هیات‌های اسکی کشور در بخش‌های مختلف از جمله قهرمانی، استعدادیابی، همگانی، توسعه نیروهای انسانی، توسعه بخش‌ سخت‌افزاری و ... صورت گرفته است.

انتهای پیام

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید