سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

مدیر عامل شرکت تله کابین توچال: سعی کردیم میزبانی‌مان به استانداردهای جهانی نزدیک باشد

روح اله امداد در جریان رقابت های لیگ بین المللی اسکی آلپاین، گفت: سعی کردیم میزبانی‌مان به استانداردهای جهانی نزدیک باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، روح اله امداد مدیر عامل شرکت تله کابین توچال که مجموعه تحت مدیریت او میزبان رقابت های لیگ بین المللی اسکی آلپاین بود در جمع خبرنگاران گفت: سعی کردیم شکل برگزاری مسابقات به استانداردهای جهانی نزدیک شود. نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که امروز با تایید نماینده فدراسیون جهانی اسکی که در پیست حضور داشت یکی از مرتفع ترین مسیر مسابقات در جهان را داشتیم و از این حیث نیز شرایط منحصر به فردی وجود داشت.

او تصریح کرد: پیست اسکی بین المللی توچال نزدیک ترین پیست اسکی به یک پایتخت در کل دنیا است و امروز افتخار این را  داریم که هفنه نخست رقابتهای اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ را برگزار کنیم. این مسابقات رقابتهای انتخابی المپیک است و امیدواریم که اتفاق خوبی برای اسکی بازانمان در المپیک زمستانی بیفتد و نتایج خوبی را از کاروان ورزشی کشورمان در این رویداد شاهد باشیم.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید