سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

نشست دکتر نظریان با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان

رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی امروز در نشستی با سید محمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان به ارائه گزارش از آخرین وضعیت رقابتهای انتخابی المپیک زمستانی و کاروان اعزامی به این دوره از بازی ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون امروز با حضور در محل وزارت ورزش و جوانان نشستی با سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان داشت. 

دکتر نظریان در این جلسه به ارائه گزارشی از المپیک زمستانی، نفرات اعزامی و وضعیت مسابقات انتخابی٫ وضعیت موجود فدراسیون از بابت شرایط توسعه ای در رشته های زمستانی و برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت حضور در دوره های بعدی المپیک زمستانی پرداخت.

معاون وزیر ورزش و جوانان نیز در این جلسه با اشاره به شرایط دیپلماسی بالا و حمایت های وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی تاکید کرد که برنامه ریزی ها باید در راستای توسعه اسکی و ورزش های زمستانی دیگر برای استفاده بهینه از همه ظرفیت ها و فرصت ها به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید