سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

روز سوم هفته سوم لیگ بین المللی اسکی آلپاین (دربندسر)؛

قهرمانی حسین ساوه شمشکی و عاطفه احمدی در مارپیچ کوچک

روز سوم از هفته سوم رقابتهای لیگ بین المللی اسکی آلپاین(انتخابی المپیک زمستانی ۲۰۲۲) به میزبانی پیست بین المللی اسکی دربندسر با پیشتازی حسین ساوه شمشکی در بخش مردان و عاطفه احمدی در بخش بانوان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، رقابت های سومین روز از هفته سوم مسابقات بین المللی اسکی آلپاین (انتخابی المپیک زمستانی)، با قهرمانی عاطفه احمدی در بخش بانوان و حسین ساوه شمشکی در بخش آقایان به پایان رسید.

در پایان سومین روز مسابقات در رشته مارپیچ کوچک در بخش بانوان عاطفه احمدی (از باشگاه راه برفی با حمایت صنایع خودروسازی ایلیا )قهرمان شد. مرجان کلهر از شرکت تله کابین دربندسر و مریم کیا شمشکی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش آقایان نیز حسین ساوه شمشکی به عنوان نخست دست پیدا کرد. سید مرتضی جعفری از باشگاه صنایع خودرو سازی ایلیا در جایگاه دوم قرار گرفت و نیکولا نیمیر از کشور سوئیس به مقام سومی رسید.

اين رقابت ها که تا روز چهارشنبه ۲۲ دی ادامه دارد تحت نظر فدراسیون جهانی اسکی و فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی توسط شرکت تله کابین دربندسر و هیات اسکی استان تهران در دو بخش بانوان و آقایان در حال پیگیری است.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید