سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

با حضور رئیس و دبیر فدراسیون؛

چهارمین جلسه کارگروه توسعه و آموزش برنامه های فدراسیون جهانی اسکی برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه توسعه و آموزش فیز(فدراسیون جهانی اسکی) با حضور مسئولان فدراسیون جهانی اسکی و رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی به عنوان رئیس این کارگروه و دبیر فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، چهارمین جلسه کارگروه توسعه و آموزش فیز (فدراسیون جهانی اسکی) دیمیتری لازاروفسکی مشاور عالی رییس فیز و مدیر پروژه ها و بخش توسعه فیز و همچنین مدیر رابط با یوهان الیاش رئیس فدراسیون جهانی اسکی، دکتر عباس نظریان رئیس کارگروه توسعه آموزش و بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون اسکی برگزار شد.

در این جلسه که به صورت وبیناری برگزار شدT در خصوص هماهنگی ها و برنامه ریزی ها به منظور تکمیل سند توسعه FIS از طریق آموزش بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید دریافت نقطه نظرات فدراسیون های عضو فیز از طریق پرسشنامه در این خصوص ادامه یابد. جمع آوری اطلاعات در سه بخش ورزشکاران، مربیان و مدیران انجام خواهد شد تا این سند در کنگره جهانی پیش روی فدراسیون جهانی مطرح شده و به تصویب اعضا برسد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید