سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

پیام پر مهر و دلگرم کننده سید ستار صید به کاروان ایران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲

سید ستار صید ملی پوش المپین با تجربه اسکی صحرانوردی کشورمان که از چهارمین حضور متوالی و ارزشمند خود در المپیک زمستانی بازماند در پیامی، برای کاروان ایران در این بازی ها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، سید ستار صید ملی پوش المپین با تجربه اسکی صحرانوردی کشورمان که متاسفانه به دلیل مثبت شدن تست کرونا از چهارمین حضور متوالی و ارزشمند خود در المپیک زمستانی بازماند در پیامی پر مهر و دلگرم کننده برای کاروان ایران در این بازی ها آرزوی موفقیت کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: با توجه به مثبت اعلام شدن تست کرونا از حضور در المپیک زمستانی بازماندم و جهت حفظ سهمیه المپیک زمستانی ورزشکار جایگزین به این رویداد اعزام خواهد شد که ان شاالله بهترین نتیجه را برای کشور عزیزمان در این مسابقات کسب خواهد کرد و هم چنین آرزوی صحت و سلامتی و کسب موفقیت برای ورزشکاران اعزامی به این مسابقات دارم. امیدوارم بهتر از المپیک های قبل بدرخشند و بهترین امتیازات را کسب کنند.”

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید