سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

حضور نمایندگان کشورمان در نشست اطلاع رسانی و فنی اسکی صحرانوردی المپیک زمستانی ۲۰۲۲

جلسه اطلاع رسانی تیم ها و کاپیتان میتینگ اسکی صحرانوردی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ از ساعت ۱۸/۳۰ به وقت محلی با حضور نمایندگان اسکی کشورمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، نشست اطلاع رسانی به تیم ها و کاپیتان میتینگ اسکی صحرانوردی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ از ساعت ۱۸/۳۰ به وقت محلی چین آغاز شد.

طبق قوانین سرسختانه برگزار کننده این رویداد، به علت حفظ پروتکل های بهداشتی مربوط به شیوع ویروس کرونا تنها یک مربی از هر کشور مجاز به شرکت به صورت حضوری در این جلسه بود و مابقی اعضا به صورت آنلاین و وبیناری در جلسه حضور داشتند.

از کاروان اعزامی کشورمان نیز محمدتقی شمشکی مربی اسکی صحرانوردی به صورت حضوری و دکتر عباس نظریان و بهرام ساوه شمشکی به صورت وبیناری و آنلاین در این جلسه شرکت کردند.

در این نشست در خصوص اطلاعات برگزاری مسابقات اسکی صحرانوردی، جدول این بازی ها، شرایط و برنامه تمرینات نمایندگان شرکت کننده و موارد دیگر صحبت و تبادل نظر و به سوالات شرکت کنندگان در نشست پاسخ داده شد.

اسکی صحرانوردی کشورمان با یک نماینده (دانیال ساوه شمشکی) در المپیک زمستانی حضور دارد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید