سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

کسب طلای لوژ سواری المپیک زمستانی توسط لودویگ آلمانی

یوهانس لودویگ آلمانی موفق شد در بازیهای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ مدال طلای انفرادی (تک نفره) لوژسواری را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، یوهانس لودویگ آلمانی موفق شد در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ مدال طلای انفرادی (تک نفره) لوژسواری را به دست آورد.

این طلای یوهانس لودویگ 35 ساله به مدال برنز چهار سال پیش او در المپیک ۲۰۱۸ پیونگ چانگ کره جنوبی اضافه شد، ولفگانگ کیندل اتریشی دوم شد و دومینیک فیشنالر از ایتالیا سوم شد.

یوهانس لودویگ کهنه کار آلمانی یک فصل رویایی را پشت سر گذاشت و روز یکشنبه (۶ فوریه) اولین مدال طلای انفرادی المپیک خود را در پکن ۲۰۲۲ در دهکده  یانکینگ بازیهای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ به دست آورد.

او همچنین چهار سال پیش در مسابقات تیمی المپیک زمستانی ۲۰۱۸ طلا گرفت.

لودویگ بعد از کسب این مدال گفت: این مدال طلا برای من ارزش زیادی دارد. من سالهای زیادی را در این ورزش پشت سر گذاشتم و سالهای نه چندان موفق زیادی هم داشتم.در سال های 2010 (ونکوور) و 2014 (سوچی) سهمیه المپیک کسب نکردم .من در مسابقات قهرمانی جهان مقام های چهارمی زیادی داشتم، فکر می کنم نزدیک به ۵ مقام.بارها فقط نزدیک سکو بودم. این چیزی است که من همیشه به حرکت خود ادامه می دهم و خوشحالم که این کار را انجام دادم. فکر می کنم این مدال نشانه این است که کار درستی انجام دادم.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید