سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

جلسه مسئولان فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی با مدیریت شبکه ورزش/ جام جهانی اسکی چمن پخش زنده می شود

جلسه تبادل نظر و هماهنگی های لازم برای پخش زنده مسابقات جام جهانی اسکی چمن، با حضور رئیس و دبیر فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی و مدیریت شبکه ورزش سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون اسکي و ورزش هاي زمستاني، جلسه تبادل نظر و هماهنگی های لازم برای پخش زنده مسابقات جام جهانی اسکی چمن امروز با حضور رئیس و دبیر فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی و  مدیریت شبکه ورزش سیما برگزار شد.

در این جلسه در مورد پخش مسابقات جام جهانی اسکی روی چمن و مسابقات لیگ اسکی روی چمن تبادل نظر و رایزنی و هماهنگی های لازم انجام شد.

طبق توافقات صورت گرفته و نگاه حمایتی و همکاری همیشگی شبکه ورزش مقرر شد تا رقابتهای جام جهانی اسکی روی چمن  به صورت زنده از این شبکه پخش شود.
 
همچنین درباره سایر فعالیت های فدراسیون وانعکاس آن و استمرار همکاری بین این شبکه و فدراسیون رایزنی شد که در این راستا فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی برنامه های خود را به شبکه ورزش ارائه تا پوشش رسانه ای لازم در این خصوص انجام شود .

دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون و سینا معتضدی مدیریت شبکه ورزش در این جلسه حضور داشتند.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید