سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

به میزبانی شرکت تله کابین توچال:

جلسه تجلیل از عوامل برگزاری مسابقات فصل اسکی گذشته برگزار شد

جلسه تجلیل از عوامل برگزاری مسابقات فصل اسکی گذشته، یازده شهریور با حضور جمعی از مسئولان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، جلسه تجلیل از عوامل برگزاری مسابقات فصل اسکی گذشته که در پیست اسکی توچال (در رشته های اسکی اسنوبرد و اسکی آلپاین انتخابی المپیک) برگزار شده بود، یازده شهریور با حضور مسئولان فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، مدیر عامل و سایر مسئولان پیست ببن المللی اسکی توچال و برخی از کارشناسان و صاحب نظران اسکی برگزار شد.

مسئولان فدراسیون اسکی و تله کابین توچال

در این جلسه حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری بهتر مسابقات با مسئولان فدراسیون و شرکت تله کابین توچال در میان گذاشتند.

مهندس روح اله امداد مدیر عامل شرکت تله کابین توچال نیز ضمن ارائه گزارشی از روند بازسازی مجموعه تله کابین توچال عنوان کرد مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته و امسال جهت توسعه و نوسازی خطوط تله کابین توچال هزینه شده و تمامی ایستگاه ها به طور کامل بازسازی و اورهال شده است.

در این جلسه تمام موارد مورد نیاز برگزاری مسابقات و تمرین های اسکی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد شرکت تله کابین توچال با همکاری فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی نسبت به تهیه و انجام تمهیدات لازم مبادرت ورزد.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید