سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

تبریک فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی به مناسبت روز جهانی معلولان

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی در پیامی فرا رسیدن روز جهانی معلولان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش هست زمستانی ، با فرا رسیدن روز جهانی معلولان، فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی طی پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

« انسان دارای روحی است و جسمی، آن که انسان به او انسان است، روح انسان است، نه جسم او. اگر روح انسان، سالم، آزاد و قوی باشد، چه باک که دست یا پای انسان معلول باشد»

(امام خمینی(ره) در جمع معلولین- اسفند 1357)

روز جهانی معلولان فرصت مغتنم و گران بهایی است برای ارج نهادن به توانمندی و صرف فعل توانستن توسط همنوعانی با باور قوی است که علیرغم محدودیت های جسمی و موانع اجتماعی، با استعانت از قدرت لایزال الهی و عزمی راسخ و اراده ای پولادین و با خودباوری، تلاش و جدیت و اعتقاد قلبی به حقیقت «خواستن، توانستن است» برای تحقق استعدادها و پویایی هرچه بیشتر و کارآمدی حیات خویش، تلاشی مضاعف نموده و این معلولیت هرگز مانع بروز توانمندی ، خلاقیت و همت والا و اعتماد به نفس آنها نشده است.

امروزه معلولان در عرصه ورزش همچون سایر عرصه ها با تکیه بر نیروی ایمان و بهره گیری از استعدادهای درخشان خویش، توانسته اند در مسیر رشد و شکوفایی و کمک به توسعه و پیشرفت ورزش کشور و افتخار آفرینی در میادین مختلف ورزشی، گام های موثری بردارند.

فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ضمن تبریک و تهنیت این روز مبارک به تمامی معلولان توانمند کشور، بویژه معلولان بااستعداد و درخشان رشته اسکی، موفقیت و بالندگی این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستار است.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید