سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

با تصمیم هیات ژوری؛

ادامه مسابقات انتخابی اسکی نونهالان و نوجوانان به هفته بعد موکول شد/ دربندسر میزبان بعدی مسابقات

پس از برگزاری دو مانش رقابت انتخابی نونهالان و نوجوانان و با توجه به شرایط آب و هوایی موجود، هیات ژوری رقابتها تصمیم به برگزاری ادامه مسابقات در هفته آینده گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، طبق مصوبه فنی برای انتخاب تیم ملی نونهالان و نوجوانان جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا در کشور کره جنوبی مقرر شده بود ۸ مانش در رشته مارپیچ بزرگ و ۸ مانش در رشته مارپیچ کوچک ملاک تعیین نفرات اعزامی به قهرمانی آسیا و انتخاب این نفرات توسط کمیته فنی باشد.

با برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بود امروز چهار مانش از رقابتهای انتخابی برگزار شود که به علت شرایط آب و هوایی تنها دو مانش برگزار شد و هیات ژوری بعد از دور نخست تصمیم گرفت ادامه مسابقات هفته آینده به میزبانی پیست بین المللی اسکی دربندسر برگزار شود.

بر این اساس پس از تمرین روز یکشنبه ۲۳ بهمن در پیست اسکی دربندسر ،مسابقات مارپیچ کوچک در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ بهمن برگزار شده و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی شش مانش باقی مانده مارپیچ بزرگ نیز در این پیست پیگیری شود.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید