سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

هاکی روی یخ قهرمانی جهان؛

آیس‌من‌های ایران به سارایوو می‌روند

ملی پوشان هاکی روی یخ ایران آماده حضور در مسابقات جهانی بوسنی هستند.

به گزارش فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، رقابتهای هاکی روی یخ قهرمانی جهان از 6 اسفند امسال به میزبانی سارایووی بوسنی برگزار خواهد شد و تیم ملی هاکی روی یخ ایران نیز در دیویژن 3B این مسابقات به مصاف تیمهای قدرتمند و مدعی این رشته از جمله بوسنی میزبان، قرقیزستان، هنگ کنک، سنگاپور و مالزی خواهد رفت.

ملی پوشان کشورمان سال گذشته نخستین بار در رقابتهای بین المللی این رشته یعنی در رقابتهای دیویژن ۴ به روی یخ رفتند و توانستند با کسب عنوان نایب قهرمانی به دیویژن ۳ صعود کنند. اردوی تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان برای اعزام به این رقابتها هم اکنون در پیست یخ ایرانمال در حال برگزاریست و تا زمان اعزام به این رقابتها یعنی 6 اسفند ادامه خواهد داشت.

کشورهای شرکت کننده در مسابقات آسیایی و جهانی این رشته بطور میانگین بین 30 تا 70 سال سابقه عضوریت در فدراسیون جهانی را دارند و سالهاست که با داشتن امکانات مناسب از جمله پیست های پرتعداد و اختصاصی به تمرین و مسابقه مشغولند اما ایران فقط ۲ سال است که به عضویت فدراسیون جهانی درآمده و تنها یک پیست خصوصی که به همت مجموعه ایرانمال آماده شده، پذیرای تمرینات ملی پوشان کشورمان است.

اعضای تیم ملی بزرگسالان کشورمان جهت اعزام به این رقابتها عباتند از:   فرزاد هوشیدری، فرشاد مقدسی، دانیال باقری، امیر حیدری، جلال کیهانفر، آرمان بحری، محمد رضا شیخ جعفری، متین قهار زاده، محسن آقا محمدی، امیر مهدیون، نیما مهربان، مازیار قربانی، امین کره ای، عباس دهقانی، عرشیا غفوری، اویس حسن زاده، علیرضا مهدوی

کاوه صدقی (سرمربی)، ولادیسلاو لومکین (مربی)، یوری لومکین (مربی)، پرهام طالبیان (پزشک)، علی صحرایی (مسئول تجهیزات)

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید