سایت رسمی فدراسیون اسکی ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۵۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۴۰
  تلفن : ۲۶۲۰۶۲۳۰
  فکس : ۲۶۲۰۱۰۹۴

به علت شرایط نامساعد جوی رخ داد؛

تعویق زمان و تغییر مکان آزمون مربیگری درجه سه اسنوبرد (بانوان و آقایان)و درجه سه آلپاین (آقایان)

آزمون های مربیگری درجه ۳ اسنوبرد(بانوان و آقایان) و درجه سه آقایان آلپاین به علت شرایط نامساعد جوی به تعویق افتاد و محل برگزاری آنها نیز تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، آزمون های ورودی مربیگری درجه ۳ اسنوبرد و آلپاین مردان به علت شرایط بد جوی به تعویق افتاد. همچنین محل برگزاری این آزمون‌ها با تغییر مواجه شد.

بر این اساس آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ اسنوبرد آقایان و بانوان که قرار بود امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند در پیست بین المللی توچال برگزار شود به روز جمعه ۲۶ اسفند در پیست اسکی بین المللی دربندسر موکول شد.

همچنین آزمون ورودی دوره مربیگری درجه ۳ آلپاین آقایان که قرار بود فردا در پیست اسکی بین المللی توچال برگزار شود ، شنبه ۲۷ اسفند به میزبانی پیست بین المللی اسکی دربندسر برگزار می شود.

گفتنی است متقاضیان می بایست از ساعت ۷ صبح روزهای مذکور جلوی درب مدرسه اسکی پیست بین المللی اسکی دربندسر حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است شرکت کنندگان حتما می بایست کارت شناسایی عکس دار با اولویت کارت ملی همراه داشته باشند در غیر اینصورت اجازه حضور در آزمون را نخواهند داشت.

فدراسیون اسکی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید