English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم پایان فعالیت پیست اسکی توچال و اختتامیه فصل اسکی 97 - 98


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک  

  آرشیو

  گزارش
 

برنامه‌ریزی پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتصاب سرپرست کاروان ایران در بازیهای المپیک زمستانی جوانان 2020


 

  آرشیو 
 
 

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی: المپیاد استعدادیابی دریچه‌ای برای شناسایی اسکی‌بازان مستعد کشور


رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکی را دریچه‌ای برای شناسایی استعدادهای برتر اسکی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مرحله نخست المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکی به میزبانی استان اصفهان و پیست اسکی فریدونشهر در رشته اسنوبرد برگزار شد.

در این مرحله از المپیاد استعدادیابی ، اسنوبردبازان رده سنی نونهالان و نوجوانان از هیات‌های اسکی استان‌های مختلف در این المپیاد حضور یافتند. در پایان مرحله نخست المپیاد استعدادهای برتر اسکی کشور که در رشته اسنوبرد برگزار شد، استان البرز با 3 طلا، 7 نقره و 2 برنز در جایگاه نخست قرار دارد، استان تهران با 3 طلا و یک نقره و 3 برنز در جایگاه دوم قرار گرفت و استان اصفهان با 2 طلا و 3 برنز جایگاه سوم را بدست آورد.

حامد کیاشمشکی رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی در مورد برگزار این رویداد اظهار کرد: تلاش می‌کنیم المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکی کشور را با بهترین کیفیت برگزار کنیم و خوشبختانه در مرحله نخست این رویداد شاهد برگزاری یک میزبانی بسیار خوب از سوی هیات اسکی استان اصفهان بودیم.

وی افزود: نگاه توسعه محور و البته عادلانه برای اسکی بازان رده‌های سنی پایه در سراسر کشور از سوی فدراسیون اسکی و دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در دستور کار قرار گرفته است و برگزاری المپیاد استعدادیابی یکی از بخش‌های مهم در تحقق این امر است.

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون با با تاکید بر اینکه المپیاد استعدادهای برتر برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت در ورزش کشور برگزار می‌شود، گفت: پس از آنکه استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف شناسایی شدند، سرمایه‌گذاری بر روی آنها صورت می‌پذیرد تا از میان این ورزشکاران بهترین‌های اسکی کشور ساخته شوند. البته در کنار المپیاد استعدادهای برتر موارد دیگری نیز برای شناسایی استعدادهای ورزش اسکی کشور مد نظر قرار گرفته است.

کیاشمشکی در پایان خاطر نشان کرد: در مرحله نخست المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکی کشور که در رشته اسنوبرد برگزار شد، شاهد کیفیت خوب و سطح فنی بالای مسابقات بودیم. برای مرحله دوم این المپیاد که در رشته اسکی آلپاین برگزار خواهد شد نیز برنامه‌ریزی خوبی از سوی هیات اسکی استان فارس و پیست اسکی پولادکف صورت گرفته است و قطعا میزبانی خوبی را برای مرحله دوم شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 بهمن 1397 - 10:53
کد:105199-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.