English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

جشنواره اسکی آلپاین کودکان در پیست اسکی دیزین


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابتهای اسنوبرد قهرمانی کشور  

  آرشیو

  گزارش
 

برگزاری نخستین دوره استعدادیابی و کارگاه آموزش فری استایل زیر نظر مدرسین سوئیسی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دعوت از قهرمانان و پیشکسوتان اسکی ایران برای اهدای عناوین و یادبودهای خود به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک


 

  آرشیو 
 
 

تشریح برنامه‌های کمیته فری استایل در سال 97


رئیس کمیته فری استایل فدراسیون اسکی برنامه‌های سال 97 رشته فری استایل را در ایران تشریح کرد.

آرش لاچینی در گفت‌گو با روابط عمومی فدراسیون اسکی، به برنامه‌های صورت گرفته از سوی کمیته مطبوعش در سال 97 اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سال جاری شاهد رشد کیفی و کمی رشته‌های فری استایل در ایران بودیم و روز به روز به طرفداران و ورزشکاران فری استایل افزوده می‌شود.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته فری استایل بحث دانش افزایی برای مربیان این رشته بود و به همین خاطر با مساعدت فدراسیون اسکی و همراهی پیست اسکی دربندسر یک دوره مربیگری درجه سه فری استایل را با حضور دو مدرس ایتالیایی و هلندی برگزار کردیم که با استقبال بسیار خوبی همراه شد. البته کارگاهی نیز برای دانش افزایی مربیان در استان اصفهان برگزار شد که آن هم با استقبال بسیار خوبی از سوی مربیان همراه شد.

لاچینی با بیان اینکه افزایش کمی و کیفی مربیان رشته فری‌استایل تاثیر بسزایی در رشد این رشته در ایران دارد، گفت: هرچقدر بتوانیم مربیان رشته فری‌استایل را از نظر دانش مربیگری روز جهان ارتقا بدهیم، شاهد رشد و توسعه این رشته خواهیم بود و برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های مربیگری بیشتر در رشته‌ فری‌استایل در دستور کار فدراسیون اسکی قرار دارد. البته باید به زحمات و تلاش‌های جناب آقای مرتضی ساوه‌شمشکی رئیس کمیته آموزش فدراسیون اسکی در این بخش اشاره کنم که کمک زیادی را برای برگزاری دوره‌های مربیگری دارند.

رئیس کمیته فری استایل فدراسیون اسکی به برگزاری نخستین مسابقه ثبت شده فری استایل ایران در تقویم فدراسیون بین‌المللی اسکی اشاره کرد و گفت: امسال برای نخستین بار مسابقات فری استایل در دو رشته آلپاین و اسنوبرد هم در بخش بانوان و هم در بخش مردان با حضور سه داور از کشور سوئیس در پیست اسکی دربندسر برگزار شد و خوشبختانه این مسابقات از نظر کیفی بسیار مطلوب بود.

وی همچنین به برگزاری دوره استعدادیابی و مربیگری اسکی موگول اشاره کرد و گفت: امسال برای نخستین بار دوره استعدادیابی اسکی موگول برگزار شد و سه مدرس ژاپنی با حضور در ایران، برترین استعدادهای این رشته را شناسایی کردند. البته از باشگاه اسکی توچال برای همراهی در برگزاری این دوره استعدادیابی تشکر می‌کنم.

لاچینی خاطر نشان کرد: دوره مربیگری اسکی موگول نیز با استقبال خوبی همراه شد و مهارت‌های مربیگری این رشته از سوی مدرسین ژاپنی در اختیار مربیان ایرانی قرار گرفت. در تلاش هستیم تا اسکی موگول را در ایران فعال کنیم و به دنبال رسیدن به المپیک زمستانی 2030 و کسب رتبه‌های برتر در المپیک 2030هستیم.

رئیس کمیته فری استایل فدراسیون در پایان از تلاش‌های فدراسیون اسکی و پیست اسکی دربندسر قدردانی کرد و گفت: از جناب آقای سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی و حسن شمشکی رئیس پیست اسکی بین‌المللی دربندسر برای همراهی در فعالیت‌های کمیته فری‌استایل تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 13:13
کد:113233-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.