English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

رقابتهای جام جهانی و کاپ جوانان جهان اسکی روی چمن در پیست اسکی دیزین


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی - پارک ملی سرخه حصار تهران  

  آرشیو

  گزارش
 

قدردانی فدراسیون بین المللی اسکی از ایران برای پخش زنده دو رویداد مهم رشته اسکی روی چمن


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان / نتیجه ارزشمند نماینده ایران - مهدی سولقانی بهترین عملکرد تاریخ ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان را رقم زد


 

  آرشیو 
 
 

پایان کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی با حضور نماینده ایران / گزارش دبیر فدراسیون اسکی از جلسات برگزار شده


کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) به میزبانی کرواسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، بهرام ساوه‌شمشکی دبیر فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران که به نمایندگی از ایران در کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی حضور پیدا کرده بود، در مورد برگزاری جلسات مختلف در طول این کنگره و نشست‌های برگزار شده، گزارشی را ارائه نمود.

دبیر فدراسیون اسکی با اشاره به شرکت در جلسه کمیته رول اسکی فدراسیون بین‌المللی اسکی، خاطر نشان کرد: در این نشست گزارشی در مورد روند پیشرفت و توسعه رشته رول اسکی در ایران ارائه شد و نمایندگان فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز از این روند رو به رشد رشته رول اسکی در ایران استقبال نمودند و نسبت به اختصاص کمک جهت توسعه هرچه بیشتر این رشته تاکید کردند و از اعزام نماینده فدراسیون بین‌المللی جهت بررسی شرایط کسب میزبانی مسابقات مختلف توسط ایران در آینده خبر دادند.

وی به حضور در نشست کمیته اسکی روی چمن فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز اشاره کرد و گفت: در نشست کمیته اسکی روی چمن فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز آخرین شرایط و هماهنگی‌ها برای برگزاری رقابت‌های جام‌جهانی و فینال کاپ جوانان جهان اسکی چمن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ساوه‌شمشکی حضور در نشست کمیته تدوین قوانین فدراسیون بین‌المللی اسکی را از دیگر اهداف این سفر اشاره کرد و گفت: این نشست با حضور اعضا و برای بررسی و تصویب قوانین جدید فدراسیون بین‌المللی جهت اجرا در فصل پبیش روی اسکی برگزار گردید.

دبیر فدراسیون اسکی شرکت در نشست‌های کمیته‌های آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی فدراسیون بین‌المللی اسکی را از دیگر برنامه‌های این سفر عنوان نمود و گفت: علاوه بر این، حضور در جلسه نمایندگان فنی فدراسیون بین‌المللی اسکی از دیگر برنامه‌های این کنگره بود.

شرکت در مجمع فدراسیون بین‌المللی اسکی و تصویب بودجه سالیانه این فدراسیون از دیگر برنامه‌های برگزار شده در کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی بود. ساوه‌شمشکی در این باره اظهار کرد: برابری جنسیتی بر اساس دستورالعمل ارسال شده از سوی کمیته بین‌المللی المپیک و تصویب قوانینی در این راستا مهم‌ترین بحث مطرح شده در مجمع فدراسیون بین‌المللی اسکی بود. بر همین اساس فاز نخست این دستورالعمل تا سال 2020 اجرایی خواهد شد و تا سال 2022 فاز دوم این طرح نهایی خواهد شد و تمامی کشورها باید این دستورالعمل را اجرایی کنند.

وی افزود: بر همین اساس نمایندگان کشورها در کمیته‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی، نمایندگان فنی فدراسیون بین‌المللی اسکی، اعضای هیات‌های‌ ژوری و موارد دیگر باید بر اساس دستورالعمل برابری جنسیتی فدارسیون بین‌المللی اسکی اجرایی شود.

دبیر فدراسیون اسکی در پایان از مذاکره برای استخدام یک مربی طراز اول برای تیم‌های ملی در حاشیه این کنگره خبر داد تا در صورت نهایی شدن شرایط، شاهد حضور یک مربی برجسته اسکی خارجی در ایران باشیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:يكشنبه 12 خرداد 1398 - 13:53
کد:128292-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.