English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

رقابتهای جام جهانی و کاپ جوانان جهان اسکی روی چمن در پیست اسکی دیزین


 

  آرشیو  ویدئو
  رقابت‌های لیگ بین‌المللی رول اسکی - پارک ملی سرخه حصار تهران  

  آرشیو

  گزارش
 

قدردانی فدراسیون بین المللی اسکی از ایران برای پخش زنده دو رویداد مهم رشته اسکی روی چمن


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان / نتیجه ارزشمند نماینده ایران - مهدی سولقانی بهترین عملکرد تاریخ ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان را رقم زد


 

  آرشیو 
 
 

برنامه‌ریزی پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز


پیست اسکی توچال برای نصب و راه‌اندازی دستگا‌‌ه‌های برف‌ساز آماده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، در نشستی که با حضور رافائل توپولسکی از مدیران ارشد یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده دستگاه برف‌ساز با سید حسن میریحیایی مدیر عامل مجموعه توچال و سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی برگزار شد مقرر گردید تا به زودی و در صورت فراهم شدن شرایط مقدمات نصب دستگاه‌های برف ساز در پیست اسکی توچال فراهم شود.

بر همین اساس در این نشست مذاکراتی برای اعلام نتایج بررسی‌های صورت گرفته از پیست اسکی توچال برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز صورت گرفت تا در صورت جمع‌بندی نهایی نصب دستگاه‌های برف‌ساز در پیست اسکی توچال به زودی انجام پذیرد.

مدیرعامل مجموعه توچال نیز با تاکید بر برنامه‌ریزی صورت گرفته برای نصب دستگاه‌های برفساز در پیست اسکی توچال، گفت: با توجه به شرایط مطلوب پیست اسکی توچال، در صورت نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های برف‌ساز می‌توانیم فصل اسکی طولانی و حداکثری را در این پیست داشته باشیم و از پشتیبانی فدراسیون اسکی در این امر قدردانی می‌کنیم.

مهردادملازاده رئیس کمیته دستگاه‌های بالابر فدراسیون اسکی و مدیر فنی مجموعه توچال نیز در این نشست از انجام بررسی‌های لازم برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز خبر داد و گفت: بررسی‌های فنی لازم برای نصب دستگاه‌های برف‌ساز در پیست اسکی توچال انجام شده و اگر مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته باشد در حداقل زمان ممکن می‌توانیم برنامه‌ نصب دستگاه‌های برف‌ساز در پیست اسکی توچال را عملیاتی کنیم.

سید عبدی افتخاری رئیس فدارسیون اسکی نیز با استقبال از نصب دستگاه‌های برف‌ساز در پیست اسکی توچال اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه پیست اسکی توچال، نصب دستگاه‌های برف‌ساز می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت حداکثری این پیست و حضور هرچه بیشتر اسکی‌بازان باشد و فدراسیون اسکی نیز در این زمینه همراهی و همکاری لازم را انجام خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، پس از انجام بررسی‌های فنی برای جانمایی و نصب دستگاه‌های برف‌ساز در پیست اسکی توچال، مقرر شد تا در صورت تفاهم نهایی با شرکت تولیدکننده این دستگاه‌های برف‌ساز، عملیات نهایی در اسرع زمان آغاز شود.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:يكشنبه 2 تير 1398 - 09:03
کد:132297-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.