English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مراسم افتتاحیه پیست اسکی توچال با حضور رئیس کمیته المپیک


 

  آرشیو  ویدئو
  تمرینات تیم های ملی اسکی در پیست اسکی توچال همزمان با آغاز فصل اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

تشریح آخرین شرایط تیم ملی اسکی آلپاین بانوان ایران از سوی سمیرا زرگری


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

آغاز بهره برداری از پیست اسکی توچال برای فصل ۹۸ - ۹۹


 

  آرشیو 
 
 

مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز
افتخاری: هیات البرز بازوی فدراسیون اسکی است / البرز باید نقش پر رنگ تری در برنامه های فدراسیون داشته باشد


مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز برگزار شد.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان این که " هیات اسکی البرز بازوی فدراسیون اسکی است " ، تأکید کرد: البرز باید نقش پر رنگ تری در برنامه های فدراسیون داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی با حضور در مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: از تلاش های صورت گرفته در هیات اسکی استان البرز و حمایت های مجموعه ی اداره کل قدردانی می کنم که هر آنچه در توان داشتند در جهت توسعه ی این رشته به کار گرفتند.

وی با اشاره به اهمیت مقوله استعدادیابی، عنوان کرد: در زمینه استعدادیابی اسکی البرز کارهای خوبی صورت گرفته اما حقیقت این است که شأن و اندازه البرز بیشتر از این ها است و می تواند حتی از تهران نیز جلو بزند.

افتخاری با بیان این که "البرز استان بزرگی در اسکی است" افزود: هیات البرز بازوی فدراسیون اسکی است و در تمامی بخش های فدراسیون نماینده دارد.

وی با تأکید بر این که " البرز باید نقش پر رنگ تری در برنامه های فدراسیون داشته باشد"، گفت: استان البرز مهمترین و با ارزشترین پیست اسکی خاور میانه را در اختیار دارد و همین موضوع وظیفه این استان را نیز در جهت رشد و توسعه اسکی بیشتر می کند.

رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به اهمیت روابط و تعامل میان پیست و هیات، خاطرنشان کرد: هیات باید در فعالیت های پیست نقش پر رنگ تری داشته و درصدی از درآمد پیست دیزین به اسکی استان برسد که بنده شخصا و به جد پیگیر این مساله خواهم بود.

وی خواستار میزبانی بیشتر پیست دیزین از رقابتهای مختلف شد و اضافه کرد: ما پیست بین المللی دیزین را بصورت خاص دیده و حساب ویژه ای روی ظرفیت آن باز کرده ایم.

افتخاری تصریح کرد: جلسه اعضای هیات رئیسه اسکی استان را حداقل هر دو هفته یک بار برگزار کنید و هر زمان که خواستید و لازم بود من نیز در کنارتان هستم.

امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز در مجمع سالیانه هیات اسکی استان البرز، اظهار کرد: حقیقتا بحث رشته اسکی در استان البرز بسیار جدی بوده و به عنوان یکی از قطب های کشور در این رشته مطرح است.

وی با اشاره به اهمیت مقوله ی آموزش عنوان کرد: سال گذشته بیش از هزار دوره و کلاس آموزشی در زمینه های مختلف داوری، مربیگری، دانش افزایی و ... تمامی رشته ها در سطوح و رده های گوناگون برگزار کردیم که امسال نیز باید این روند تداوم یابد.

غفرانی افزود: اداره کل ورزش و جوانان البرز در زمینه برگزاری دوره های آموزشی امکانات لازم را در اختیار هیات استان خواهد گذاشت.

وی به برگزاری مسابقات مختلف در طول سال گذشته در البرز اشاره کرد و گفت: هیات اسکی البرز سال پر تلاشی را پشت سر گذاشت و اقدامات قابل قبولی در این هیات انجام گرفت، اما با توجه به ظریت و توانایی اسکی استان، انتظار و توقع ما از وضعیت فعلی نیز بالاتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: فلسفه برگزاری مجامع همدلی و نزدیکی دیدگاه اعضا در جهت توسعه و پیشرفت هیات است.

وی با اعلام آمادگی برای میزبانی از رویدادهای بزرگ اسکی، عنوان کرد: در زمستان سال جاری می توانیم مسابقات آسیایی و جهانی را در پیست بین المللی دیزین میزبانی کنیم.

غفرانی با اشاره به رشد دو برابری تعداد بیمه شدگان اسکی در سال گذشته، گفت: رشد دو برابری تعداد بیمه شدگان می تواند آمار خوبی باشد، اما حقیقت این است که تعداد بیمه شدگان این رشته در استان البرز هنوز با شرایط مناسب و ایده آل فاصله بسیار زیادی دارد.

وی با بیان این که سال 97، سه جلسه برای آموزش خزانه داران برگزار کریدم، تأکید کرد: حسابرسی به مباحث و مسائل مالی هیات حتما می بایست توسط یکی از شرکت های مورد تأیید دادگستری و به صورت کاملا اصولی، قانونی و شفاف انجام گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان تصریح کرد: امیدورایم با ادامه ی تلاش اعضای هیات و حمایت مجموعه فدراسیون و اداره کل، اسکی استان البرز روند صعودی خود را حفظ کرده و در راستای ارتقا و توسعه ی بیشتر گام بردارد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 تير 1398 - 21:51
کد:137303-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.