English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

برای حفظ سلامتی خود و دیگران ماسک بزنیم

 

 

  گزارش تصویری
 

به یاد زنده یاد خلیل عباسخان


 

  آرشیو  ویدئو
  فیلم کوتاهی از صعود و فرود با اسکی در ارتفاعات دنا  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش خبرگزاری ایرنا از استعدادیابی در ورزش اسکی و فعالیت‌های کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکی / شکست انحصار اسکی با ابزار استعدادیابی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

ساخت نخستین دستگاه ایرانی‌ زمان‌سنج مسابقات اسکی / ارتقای امکانات نسبت به نمونه‌های خارجی


 

  آرشیو 
 
 

کمیته بین‌المللی المپیک: پکن برای المپیک ۲۰۲۲ یک فرصت ویژه بدست آورده است


کمیته بین‌المللی المپیک به تعویق افتادن المپیک تابستانی ۲۰۲۰ را یک فرصت ویژه برای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ عنوان کرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد به تعویق افتادن بازی‌های المپیک تابستانی و فاصله 5 ماهه این رویداد تا المپیک زمستانی ۲۰۲۲ یک فرصت ویژه و پر از هیجان برای جهان به وجود می‌آورد.

پیش از این نیز مسئولین برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ اعلام نموده‌اند، آمادگی کاملی را برای برگزاری المپیک زمستانی در فاصله اندکی پس از المپیک تابستانی دارند.

کریستوف دوبی مدیر اجرایی بازی‌های المپیک نیز با اشاره به موضوع نزدیکی غیرمعمول المپیک تابستانی توکیو ۲۰۲۰ و المپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲ که در فاصله زمانی پنج ماه از یکدیگر برگزار می‌شود، معتقد است که این یک "فرصت عالی" برای هیجان هرچه بیشتر است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به فرصت باقی مانده تا المپیک توکیو، در شرایطی قرار می‌گیریم که ژاپن پیگیری‌های بی‌نظیری را انجام خواهد داد و درست بعد از هیجان المپیک توکیو چند ماه بعد المپیک پکن را برگزار می‌کنیم. بنابراین ما واقعاً اعتقاد داریم که این یک شرایط ویژه بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ است.

مدیر اجرایی بازی‌های المپیک افزود: ما با کمیته برگزار کننده و همچنین با شرکای خود در مورد چگونگی بهره‌برداری حداکثری از این فرصت توافقات خوبی انجام داده‌ایم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 6 ارديبهشت 1399 - 14:04
کد:157573-1399

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.