English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 

  گزارش تصویری
 

مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  ویدئو
  هفته نخست رقابتهای لیگ اسکی صحرانوردی ایران  

  آرشیو

  گزارش
 

ابراز امیدواری رئیس جمهور چین به برگزاری موفقیت آمیز بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دیدار رئیس فدراسیون اسکی با مدیرعامل مجموعه توچال / بررسی راهکارهای توسعه همکاریهای مشترک


 

  آرشیو 
 
 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد: بهره برداری فاز نخست پیست اسکی الیگودرز در بهمن ماه


مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از بهره برداری فاز نخست پیست اسکی الیگودرز در بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، حشمت الله امان الهی مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در مورد آخرین شرایط تنها پیست اسکی استان لرستان اظهار کرد: تلاش ما این است تا فاز اول این پیست اسکی در دهه فجر ۹۹ به بهره برداری رسیده و وارد چرخه استفاده مردم شود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه این پروژه عمرانی- ورزشی در سال ۹۷ کلنگ زنی شد، افزود: تا پایان سال ۹۸ حدود دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به این طرح اختصاص داده شد و امسال نیز سه میلیارد تومان به آن اختصاص یافت که از این میزان اعتبار تقریباً ۹۰۰ میلیون تومان صرف خرید ماشین برفکوب شده است.

امان الهی با بیان اینکه در فاز اول کار، تله اسکی، تسطیح جاده دسترسی، برق رسانی، پیست آموزشی و جانمایی پد هلیکوپتر انجام گرفته، اضافه کرد: در فاز دوم نیز امکانات رفاهی و ساختمان مدرسه آموزشی به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به جایگاه و اهمیت پیست اسکی «تمندر» الیگودرز، افزود: این پروژه ورزشی در مساحتی به اندازه ۵۰ هزار متر مربع در روستای «فرسش» از توابع شهرستان الیگودرز احداث شده و یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی - ورزشی در استان محسوب می‌شود که قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی را نیز دارد و با توجه به فاصله ۴۵ کیلومتری این پیست از مرکز شهر الیگودرز یکی از استثنائات در حوزه ورزش اسکی است.

امان الهی، اضافه کرد: با توجه به اهمیت و جذابیت ورزش اسکی در توریسم ورزشی پیست «تمندر» بر رونق توسعه صنعت گردشگری در الیگودرز و استان تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:جمعه 12 دي 1399 - 15:58
کد:159759-1399

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.