English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

حلول ماه مبارک رمضان را تبریک می گوییم

 

   گزارش تصویری
 

مجمع عمومی فدراسیون اسکی


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

مدیرکل ورزش و جوانان البرز: با فدراسیون اسکی همکاری همه جانبه داریم / رئیس فدراسیون اسکی: آینده روشنی برای اسکی متصورم


رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و رئیس فدراسیون می‌گوید آمادگی هرگونه همکاری با فدراسیون اسکی را دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری ریاست فدراسیون در مجمع انتخاباتی هیات اسکی استان البرز اظهار کرد: حضور در کنار قهرمانان و پیشکسوتان اسکی ایران افتخار است و بسیار خرسندم که در این جمع حضور دارم.

او فزود: امیدوارم با تلاش‌های صورت گرفته روز به روز شاهد پیشرفت اسکی ایران باشیم و بتوانیم به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم. قطعا با همدلی و همراهی می‌توانیم شرایط مطلوبی را برای اسکی ایران فراهم آوریم و آینده روشنی را برای اسکی ایران متصورم.

رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به اهمیت بخش قهرمانی در ورزش اسکی، خاطر نشان کرد: ورزش اسکی دارای جذابیت بسیار زیادی است و هم در بخش همگانی و هم در بخش قهرمانی باید به دنبال پیشرفت در این ورزش باشیم. نباید فراموش کرد بخش قهرمانی در ورزش از اهمیت بسیاری برخوردار است و گرفتن نتیجه خوب در رقابتهای مختلف باید مورد توجه باشد.

رئیس فدراسیون اسکی در مجمع انتخاباتی هیات استان البرز ضمن ابراز رضایت از برگزاری مجمع گفت: رئیس منتخب هیات باید از افکار و توان تمامی اعضا برای توسعه اسکی کشور استفاده کرده و همه ظرفیت ها را به کار گیرد.

وی خطاب به رئیس منتخب هیات گفت: داشتن مسئولیت فرصتی مغتنم برای خدمت گذاری و به نوعی نعمتی از سوی پروردگار است که با توجه به همین مهم رئیس هیات نیز باید خود را خدمتگذار ورزشکاران دانسته و در راه حل مشکلات آن ها تلاش کند.

افتخاری با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در اسکی افزود: در حال حاضر برنامه راهبردی فدراسیون اسکی نوشته شده و مراحل آخر تنظیم آن در دست اقدام است.

وی تاکید کرد: حفظ وضعیت موجود با توجه به تقویت قهرمانان و اقدامات عملی و موثر در حوزه استعدادیابی نونهالان و نوجوانان از مهمترین نکاتی است که رئیس منتخب باید به آن نگاه ویژه داشته باشد.

رئیس فدراسیون اسکی تصریح کرد: امیدواریم اسکی البرز با استفاده از دانش و علم روز دنیا و تجربه پیشکسوتان مراحل رشد و ترقی را با سرعت بیشتری طی نماید.

همچنین امیر غفراتی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز در سخنانی اظهار کرد: استان البرز دارای پتانسیل بسیار خوبی در ورزش و البته در اسکی است. در این میان هیات‌های مختلف ورزشی باید برنامه محور عمل کنند تا شاهد توسعه ورزش در این استان باشیم.

او افزود: استان البرز ظرفیت بسیار خوبی برای میزبانی رقابت‌های اسکی دارد و می‌تواند میزبان رقابت‌های اسکی در رد‌ه‌های بین‌المللی و کشوری باشد. اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آمادگی هر گونه همکاری با فدراسیون اسکی را دارد و امیدواریم بتوانیم در سال 96 به مانند سال 95 میزبان خوبی برای رقابتهای اسکی باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیات اسکی با اشاره به اهمیت این رشته برای استان گفت: بدون شک البرز قطب اسکی کشور است و از این رو برای اداره کل ورزش و جوانان نیز دارای جایگاه و اهمیت ویژه ای است.

وی افزود: شاید بتوان گفت اسکی به نوعی رشته اول البرز و دارای توانمندی استعدادهای درخشانی در استان است.
غفرانی زیر ساختهای اسکی در البرز را مناسب ارزیابی کرد و گفت: وجود پیست بین المللی دیزین در البرز که حتی میزبان مسابقات جام جهانی نیز بوده و بدون شک به عنوان موهبتی الهی یکی از بهترین پیست های دنیا است، از نقاط قوت اسکی در استان است.

وی خطاب به اعضای مجمع بیان کرد: از اعضا می خواهم که با تدبیر و اتفاق نظر فردی را انتخاب کنند که بتواند علاوه بر تعامل با سایر دستگاه ها، بتواند امکانات و بودجه نیز برای هیات جذب کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطر نشان کرد: رئیس هیئت باید برنامه ریزی صورت دهد تا هم بعد همگانی و هم بعد قهرمانی این رشته رشد کرده و توسعه یابد.

وی تصریح کرد: مجمع اسکی آخرین مجمع هیات های ورزشی استان البرز در سال 95 است که امیدواریم طلیعه خوبی برای این رشته در سال 96 و سالهای آینده باشد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 اسفند 1395 - 14:05
کد:24750-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.