English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

مرحله دوم رقابتهای اسکی روی چمن جایزه بزرگ ایران


 

  آرشیو  ویدئو
  افتتاح بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده جهان در هاربین چین  

  آرشیو

  گزارش
 

پیام تبریک خانواده اسکی ایران به دکتر سلطانی فر


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

بازدید رئیس فدراسیون اسکی و استاندار گیلان از ارتفاعات ماسال / شرایط برای پیست اسکی مورد ارزیابی قرار گرفت


 

  آرشیو 
 
 

رئیس منتخب هیات اسکی کردستان: برنامه‌های مدونی برای پیشرفت اسکی کردستان دارم


رئیس جدید هیات اسکی استان کردستان می‌گوید برنامه‌های مدونی برای پیشرفت اسکی کردستان دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی, اسمعیل پورجعفری استفاده از جوانان قهرمان و پیشکسوتان را برای پیشرفت اسکی کردستان ضروری دانست و افزود: ارائه برنامه مدون برای استعدادیابی در جهت پیشرفت اسکی بسیار ضروری است.

وی ادامه داد: راه اندازی هیات های اسکی در شهرستان های فاقد هیات، ایجاد فضایی برای رقابت سالم، فضاسازی برای ایجاد پیست اسکی جدید و رایزنی برای جذب اسپانسر، از اولویت های من در هیات اسکی استان کردستان است.

فراهم کردن شرایط لازم برای آموزش پرسنل ورزش اسکی، ایجاد کمیته استعدادیابی برای جذب دانش آموزان، دخیل کردن بخش خصوصی برای تکمیل پیست های اسکی استان، از دیگر برنامه های پورجعفری برای پیشرفت اسکی در کردستان است.


پور جعفری در ارائه برنامه های خود گفت: ارائه برنامه مدون برای هیات و تلاش برای کسب میزبانی مسابقات از برنامه بنده در این پست خواهد بود.

رئیس هیات اسکی استان کردستان با بیان اینکه به تنهایی قادر به فعالیت در این پست نیست, اظهار کرد: تمام اعضای هیات، ورزشکاران و پیشکسوتان دست در دست هم دهند تا مشکلات اسکی کردستان را رفع کنیم و شاهد رشد این ورزش در استان باشیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 - 13:43
کد:28791-1396

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.