English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  پیست اسکی توچال و آغاز فصل اسکی 97  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون اسکی


سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی, سمینار استعدادیابی اسکی ایران با حضور مدیرکل دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان, مسئولین فدراسیون اسکی, روسای هیات های استانی, روسای کمیته‌های استعدادیابی استانها به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در این نشست اظهار کرد: در تلاش هستیم تا با اجرای یک برنامه جامع استعدادیابی علاوه بر شناسایی استعدادها در جهت مرورش آنها نیز گام برداریم.

وی افزود:️ استعدادیابی جزو برنامه های اصلی فدراسیون است و از بدو حضور تلاش نمودیم تا این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.

رئیس فدراسیون اسکی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالهای آینده با پرورش استعدادهای برتر اسکی بتوانیم در عرصه بین‌المللی حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.

افتخاری با بیان اینکه برای توسعه استعدادیابی در رشته اسکی از تمام پتانسیل مربیان داخلی و خارجی بهره خواهیم برد, گفت: برنامه های استعدادیابی فدراسیون اسکی در تمام رشته ها دنبال خواهد شد.


دکتر رامین طباطبایی مدیرکل دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در سمینار استعدادیابی فدراسیون اسکی نیز در این نشست گفت: اسکی جزو رشته هایی است که در آن استعدادیابی حائز اهمیت بسیار است.

وی افزود:️ وزارت ورزش و جوانان در امر استعدادیابی در کنار فدراسیون اسکی خواهد بود. گام های بسیار خوبی در فدراسیون اسکی برای استعدادیابی برداشته شده و امیدوارم این اقدامات سبب توسعه هرچه بیشتر رشته اسکی شود.


بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون اسکی نیز در این نشست اظهار کرد: یک برنامه جامع و کارشناسی برای استعدادیابی در رشته اسکی تهیه شده و امید داریم با اجرای این برنامه بتوانیم طی سالهای آینده در اسکی موفق تر عمل کنیم.

وی ادامه داد: فدراسیون اسکی طرح استعدادیابی را سرلوحه کار خود قرار داده است.️ برنامه های استعدادیابی فدراسیون در بخش فنی از آذرماه لغایت فروردین سال آینده دنبال خواهد شد و️ مربیان استعدادیابی فدراسیون اسکی برای شناسایی استعدادهای برتر راهی استان می شوند

ساوه شمشکی در پایان خاطر نشان کرد:️ مسئولین کمیته‌های استعدادیابی در استان های باید با توان بیشتر به سمت شناسایی استعدادهای برتر گام بردارند.

مهدی حیدری نایب رئیس فدراسیون اسکی نیز در این نشست اظهار کرد: برنامه های استعدادیابی باید در تمام استانهای اجرا شود و تنها منتهی با تهران و البرز نباشد.

او افزود: بهترین مربیان خود را برای امر استعدادیابی در نظر گرفته‌ایم و امید داریم به نتیجه خوبی در این بخش دست یابیم.

️قربانعلی سولقانی کارشناس خبره فدراسیون اسکی نیز در این نشست اظهار کرد: هرچقدر بر روی استعدادیابی سرمایه گذاری کنیم ارزشمند است و باید به این حوزه نگاه ویژه‌ای شود.

وی افزود: استعدادیابی در سراسر جهان دارای اهمیت ویژه‌ای است و باید تلاش کنیم در این بخش گام‌های بلندی برداریم. همه بخش‌ها باید برای امر استعدادیابی دست به دست هم دهند و از یاد نبریم استعدادیابی یک اقدام فرابخشی و بلند مدت است.

حامد کیاشمشکی سرپرست کمیته استعدادیابی فدراسیون نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد استعدادیابی فدراسیون گفت: برنامه جامع استعدادیابی تهیه شده و در دست اقدام است.

وی افزود: با اجرای برنامه جامع استعدادیابی تحولی جدی را در اسکی شاهد خواهیم بود.

آرش لاچینی رئیس کمیته اسنوبرد نیز خاطرنشان کرد: کمیته اسنوبرد آمادگی کامل برای همراهی و همکاری در امر استعدادیابی دارد.

او ادامه داد: اسنوبرد رشته ای است که می‌توانیم با استعدادیابی در آن به موفقیت‌های خوبی در عرصه بین‌المللی دست یابیم.

صادق کلهر رئیس کمیته جوانان فدراسیون اسکی نیز افزود: برای پیگیری و رشد استعدادهای اسکی تمام توان خود را به کار می‌بندیم.

وی ادامه داد: کمیته جوانان فدراسیون برنامه های ویژه‌ای برای فصل پیش رو دارد.

حسین ساوه شمشکی رئیس کمیته استعدادیابی هیات اسکی استان تهران نیز در این نشست اظهار کرد: سال گذشته تلاش کردیم تا برنامه استعدادیابی اسکی استان تهران را به صورت گسترده دنبال کنیم و اردوها و مسابقات مختلفی را در این زمینه برگزار کردیم.

وی افزود: امسال نیز برنامه‌های ویژه‌ای را برای استعدادیابی در نظر داریم که با اجرای آن شمار زیادی از استعدادهای اسکی در استان تهران را شناسایی خواهیم کرد.

در این نشست بهنام میرزایی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز حضور داشت.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 19 مهر 1396 - 13:50
کد:59853-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.