English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

همایش روسا، سرپرستان و نمایندگان هیات های اسکی کشور


 

  آرشیو  ویدئو
  پیست اسکی توچال و آغاز فصل اسکی 97  

  آرشیو

  گزارش
 

آغاز تمدید کارتهای مربیگری فصل اسکی 97


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

اجلاس پاییزه فدراسیون بین‌المللی اسکی / ایران میزبان جام جهانی و فینال کاپ جوانان اسکی روی چمن در سال 2019


 

  آرشیو 
 
 

مجمع سالانه هیات اسکی استان فارس؛ تقدیر از تلاش رئیس هیات / تاکید بر پشتوانه سازی و استعدادیابی


مجمع سالانه هیات اسکی استان فارس با تاکید بر پشتوانه سازی و توجه به امر استعدادیابی در این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در مجمع عمومی هیات اسکی استان فارس که روز شنبه شانزدهم دی ماه برگزار شد، اظهار کرد: از زحمات و تلاش‌های تمامی عزیزان در هیات اسکی استان فارس تشکر می‌کنم و یادآور می‌شوم یکی از مواردی که باید در راس برنامه‌های اسکی در استان فارس قرار گیرد، راه‌اندازی مرکز استعدادیابی است که باید در اولویت امور باشد.

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه همه باید برای توسعه و پیشرفت ورزش اسکی در استان فارس دست به دست هم دهند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان، فدراسیون و هیات اسکی باید در کنار هم به رشد ورزش اسکی در استان فارس کمک کنند که خوشبختانه در حال حاضر تعامل بسیار خوبی میان این سه بخش وجود دارد.

افتخاری خاطر نشان کرد: باید در این نشست به نقش مدیر کل ورزش و جوانان دلسوز استان فارس اشاره کنم که تمام انرژی و وقت خود را برای توسعه و رشد ورزش در استان گذاشته است. البته در این میان معاون توسعه ورزش قهرمانی استان نیز فردی پرتلاش و دلسوز است که جزو مدیران با اخلاق وبرنامه محور و نیز متعهد ورزش ایران نیز به شمار می‌آیند.

او با بیان اینکه هیات اسکی فارس باید پشتوانه سازی را در دستور کار خود قرار دهد، گفت: هیات اسکی استان فارس باید تلاش خود را برای میزبانی از رویدادهای مهم و بزرگ به کار بندد و پیست اسکی بین‌المللی پولادکف استان فارس دارای ظرفیت بسیار خوبی برای میزبانی‌های بزرگ است.

همچنین حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ضمن خیر مقدم به ریاست فدراسیون و حاضرین، اظهار کرد: باید از عملکرد هیات اسکی استان فارس تشکر و قدردانی نمایم که موفق به کسب عناوین مختلفی در سطح کشور و البته رویدادهای برون مرزی شده است.

وی ضمن امیدواری بر تداوم این موفقیت‌ها توسط هیات اسکی استان فارس، افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

کامیاب همچنین از زحمات ریاست فدراسیون اسکی نیز قدردانی نمود و گفت: رئیس فدراسیون اسکی از مدیران با اخلاق، با تجربه و دلسوز ورزش ایران است که در عرصه‌های مختلف کارنامه‌ای موفق داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس خاطر نشان کرد: هیات اسکی استان فارس از جمله هیات‌های موفق در سطح استان است و عملکردی بسیار خوب از خود بر جای گذاشته است. کسب عناوین برتر در سطح کشور و مسابقات بین‌المللی و نیز قرار گرفتن در میان هیات‌های ورزشی برتر کشور خود گواه این مدعاست.

محمد یزدان‌پناه رئیس هیات اسکی فارس نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی در مورد عملکرد هیات اسکی فارس، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا عملکرد موفق‌تری را در هیات اسکی استان فارس داشته باشیم. در این نشست باید به همراهی و حضور اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و نیز فدراسیون اسکی اشاره کنم که همواره در کنار هیات حضور دارند.

در پایان این نشست از مهندس علی اصغر ظریف کار مدیرعامل پیست اسکی بین‌المللی پولادکف، مهندس حمید خسروانی مدیر جوان و با اخلاق شرکت هماپلاست فارس، بیژن احمدپور مربی زحمت کش و پر تلاش اسکی استان فارس با اهدای لوح‌های یادبود قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:شنبه 16 دي 1396 - 19:58
کد:73903-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.