English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ اسکی ایران در رشته‌های آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

مشروح نشست خبری رئیس فدراسیون اسکی با اصحاب رسانه


 

  آرشیو 
 
 

دیدار بانوان المپیکی ایران با معاون وزیر ورزش و جوانان


بانوان اسکی‌باز ایران در المپیک زمستانی با معاون وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، نشست بانوان اعزامی اسکی ایران به بازیهای المپیک زمستانی 2018 و سرمربیان آنها با دکتر فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی و سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک زمستانی برگزار شد.

در این دیدار دکتر محمدیان ضمن تبریک به بانوان اسکی باز ایران برای کسب سهمیه حضور در بازیهای المپیک زمستانی 2018، خاطر نشان کرد: از تمامی زحماتی که برای رسیدن به این موفقیت کشیده‌اید قدردانی می‌کنم و باید به زحمات و تلاش‌های جناب آقای افتخاری ریاست فدراسیون اسکی نیز اشاره کنم که واقعا در مدت زمان حضورشان اتفاقات خوبی را برای اسکی ایران رقم زدند.

وی افزود: من از طرفداران جدی ورزشهای زمستانی هستم و تمامی تلاش خود را مانند دیگر مسئولین وزارت ورزش و جوانان برای افزایش رشته‌ها و نفرات حاضر در المپیک زمستانی به کار بسته‌ام. باید تلاش کنیم تا شاهد حضور نفرات بیشتری از ایران در بازیهای المپیک زمستانی باشیم و به همین منظور نیاز به ایجاد زیرساخت‌های بیشتری داریم.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دشواری کار اسکی‌بازان ایران در بازیهای المپیک زمستانی، گفت: اسکی بازان ایرانی حاضر در بازیهای المپیک زمستانی کار بسیار دشواری را در پیش دارند، زیرا آنها پرچم‌داران‌ و سردمداران معرفی ورزشهای زمستانی ایران به جهانیان هستند و نقش بسیار زیادی در معرفی ورزشهای زمستانی به مردم ایران دارند.

دکتر محمدیان افزود: از زحمات فدراسیون اسکی برای ایجاد فضای برابر میان بانوان و آقایان تشکر می‌کنم و امیدوارم بانوان ایران همواره بتوانند در میادین مختلف بدرخشند. فراموش نکنید ورزشکاران المپیک ایران تنها نماینده ورزش ایران نیستند، بلکه نمایندگانی برای معرفی فرهنگ و تمدن ایران هستند.

در این نشست سید عبدی افختاری رئیس فدراسیون اسکی نیز ضمن قدردانی از حمایت‌‌های معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، گفت: تلاشها و زحمات تمامی ورزشکاران قابل ستایش است، اما اسکی‌بازان ایران به جهت سختی ورزشی که دارند، تلاش بیشتری را نیز متحمل می‌شوند تا خود را به میادین معتبر جهانی همچون المپیک زمستانی برسانند.

وی افزود: المپیک زمستانی فرصتی بسیار خوب برای معرفی ورزش ایران و البته شان و جایگاه بانوان ایرانی است و قطعا بانوان ایران در این رویداد نمایندگانی شایسته برای کشور عزیزمان خواهند بود.

فروغ عباسی نماینده اعزامی اسکی آلپاین بانوان ایران به بازیهای المپیک زمستانی 2018 نیز در این نشست اظهار کرد: بسیار خردسندم که توانستم سهمیه حضور در بازیهای المپیک زمستانی را کسب کنم و حضور در المپیک یک افتخار بزرگ است.
وی افزود: از تلاشها و حمایت‌های فدراسیون اسکی برای رسیدن به این افتخار بسیار تشکر و قدردانی می‌کنم.

سمانه بیرامی باهر نماینده اعزامی اسکی کراس کانتری ایران به بازیهای المپیک زمستانی نیز در این نشست، گفت: از حمایت‌های فدراسیون اسکی ، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای کشور ایران در بازیهای المپیک زمستانی باشم.

سمیرا زرگری سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان ایران هم در این نشست اظهار کرد: بانوان اسکی‌باز ایران پتانسیل و ظرفیت بسیار زیادی برای رشد و شکوفایی دارند و کسب دو سهمیه برای بازیهای المپیک زمستانی در بخش بانوان یک اتفاق بسیار خوب برای اسکی ایران است.

حسین ساوه‌شمشکی سرمربی تیم ملی اسکی کراس کانتری ایران نیز گفت: امسال از نظر بارش برف شرایط خوبی را نداشتیم اما با حمایت‌های فدراسیون اسکی توانستیم شرایط بسیار خوبی را برای تمرین و حضور در مسابقات برون مرزی پیدا کنیم و به دو سهمیه در رشته کراس کانتری دست پیدا کنیم.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:سه شنبه 10 بهمن 1396 - 21:18
کد:75930-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.