English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابت‌های لیگ اسکی ایران در رشته‌های آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد


 

  آرشیو  ویدئو
  فصل پر هیجان مسابقات اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

گزارش برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

مشروح نشست خبری رئیس فدراسیون اسکی با اصحاب رسانه


 

  آرشیو 
 
 

بیانیه فدراسیون اسکی در تقبیح عمل ناشایست شرکت سامسونگ


فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران اقدام ناشایست و دور از روح ورزش شرکت سامسونگ در بازی‌های المپیک زمستانی 2018 را تقبیح و محکوم می‌کند.

متاسفانه و در عین ناباوری ورزشکاران ایرانی حاضر در بازی‌های المپیک زمستانی 2018 بر اساس تصمیمی نابخردانه و ناشایست از دریافت هدیه تبلیغاتی اسپانسر این رویداد محروم شدند که این امر به شدت مورد تقبیح مردم عزیز ایران قرار گرفت.

این اقدام ناپسندیده شرکت سامسونگ علاوه بر اعتراض گسترده مردم ایران با اعتراض وزارت امور خارجه، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان همراه شد.

بی شک حرکت ناشایست شرکت سامسونگ در آینده تبعات بسیار سنگینی را بر روی وجهه این شرکت هم در داخل و هم در خارج از ایران می‌گذارد و اعضای کاروان ورزشی ایران در بازیهای المپیک زمستانی 2018 و تمامی مردم عزیز ایران منتظر عذرخواهی شرکت سامسونگ و توضیح در مورد این حرکت دور از عرف و اخلاق هستند.

فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران در پایان از حمایت‌های کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه و تمامی مردم عزیز ایران از نمایندگان کشورمان در بازیهای المپیک زمستانی 2018 تشکر و قدردانی می‌کند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 19 بهمن 1396 - 23:58
کد:76935-1397

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.