English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

 

 
  گزارش تصویری
 

مسابقات لیگ بین المللی فری استایل


 

  آرشیو  ویدئو
  برگزاری مجمع سالیانه عمومی فدراسیون اسکی  

  آرشیو

  گزارش
 

انتصاب سه عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون اسکی


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

انتخاب مدیر فنی تیم‌های ملی اسکی پایه ایران


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری نشست اسکی جاده ابریشم / تاکید بر ظرفیت بالای ایران در حوزه گردشگری اسکی


نشست مسئولین فدراسیون اسکی ایران با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای اجرای پروژه اسکی جاده ابریشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون و پیام نظر رئیس کمیته محیط زیست و گردشگری فدراسیون اسکی در نشستی با نمایندگان معاونت گردشگری دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری راه‌کارهای اجرای پروژه "اسکی جاده ابریشم" را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این نشست که سرکار خانم ولی‌نژاده و جناب آقای حسن بیگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند، گزارشی در مورد پروژه اسکی جاده ابریشم (ski silk road) ارائه شد.

این پروژه که با حضور سه کشور ایران، ترکیه و آذربایجان برگزار خواهد شد در مسیر جذب توریست و توسعه گردشگری گام برمی‌دارد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت بالقوه گردشگری در حوزه رشته اسکی، از پروژه اسکی جاده ابریشم استقبال نمود و بر همراهی فدراسیون اسکی ایران در این پروژه تاکید کرد.

وی همچنین بر فعال‌تر شدن پیست‌های اسکی شمالغرب کشور برای ارتباط هرچه گسترده‌تر و موثرتر در این پروژه اشاره کرد و از برنامه‌های مشترک با دو کشور آذربایجان و ترکیه در این پروژه استقبال نمود.

پیام نظر رئیس کمیته گردشگری و محیط زیست فدراسیون اسکی ایران نیز در این نشست بر پیگیری هرچه گسترده جهت اجرای این پروژه تاکید کرد و ظرفیت بالای گردشگری ایران را نقطه قوت در راستای اجرایی شدن این پروژه برشمرد.

انتهای پیام

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 تير 1397 - 00:42
کد:86019-1398

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.