English 

02144016374

 
 

  کلام روز
 

 

   گزارش تصویری
 

رقابتهای لیگ بین المللی رول اسکی - مجموعه توچال


 

  آرشیو  ویدئو
  مسابقات لیگ بین المللی اسکی آلپاین - پیست اسکی دربندسر  

  آرشیو

  گزارش
 

اسامی نهایی هفت کشور داوطلب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2026


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

برگزاری رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسنوبرد با حضور قهرمانان برجسته جهان


 

  آرشیو 
 
 

برگزاری مجمع سالیانه هیات اسکی چهارمحال و بختیاری


مجمع سالیانه هیات اسکی چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس فدراسیون اسکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع سالیانه هیات اسکی چهارمحال و بختیاری با حضور ریاست فدراسیون و مدیرکل استان و با ارائه گزارش عملکرد هیات و نیز ارائه برنامه های آتی برگزار شد.

در این مجمع سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی اظهار کرد: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت ویژه‌ای در حوزه اسکی دارد و این ظرفیت هرچه بیشتر باید فعال شود.

وی افزود: فدراسیون نگاه ویژه‌ای در بخش آموزش به استانها دارد و در این زمینه استان‌ها نیز باید هرچه بیشتر حرکت رو به جلو داشته باشند. از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در اسکی دعوت می‌کنیم تا در این حوزه حضور پیدا کنند و فدراسیون نیز در این بخش تمامی توان خود را برای حمایت از بخش خصوصی به کار می‌بندد.

رئیس فدراسیون اسکی در پایان خاطر نشان کرد: هیاتهای استانی باید مجامع خود را به صورت منظم برگزار کنند و گزارش جامع خود را به صورت دقیق ارائه دهند.


همچنین حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: آمادگی خود را برای توسعه هرچه بیشتر اسکی در استان اعلام و از فعالیت هرچه بیشتر فدراسیون اسکی نیز حمایت می‌کنیم.

وی افزود: تمایل داریم برای فعال شدن هرچه بیشتر اسکی در استان میزبان برگزاری اردوها و مسابقات اسکی باشیم. اسکی ظرفیت ویژه‌ای در استان دارد و برای این ظرفیت برنامه ریزی داریم.

در این مجمع همچنین صفر فرامرزی رئیس هیات اسکی چهارمحال و بختیاری گزارش از عملکرد این هیات ارائه نمود و برنامه های آتی خود برای هیات را تشریح کرد.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:پنجشنبه 28 تير 1397 - 16:37
کد:87018-1397

 

 

تهران - اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرقی - خیابان وفا آذر شمالی - کوچه پانیذ پلاک 2 طبقه دوم - واحد 9 و10  صندوق پستی : 158151881

تلفن :  44016376  - 44016375  -  44016374         ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.